Pobierz aplikację betfan na telefon
Hiszpania – Czechy, zapowiedź i typ Liga Narodów (12.06)

Hiszpania słabo zaczęła obecną Ligę Narodów. Na początek zremisowali z Portugalią, a później w samej końcówce wyszarpali remis z Czechami. Teraz będą mieli okazję do rewanżu na tych drugich, ponieważ zagrają z nimi rewanż w Maladze. Aktualnie Hiszpania ma na koncie pięć punktów i traci dwa do prowadzącej Portugalii.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Hiszpania – Czechy (12.06. godz. 20:45) – zapowiedź

Hiszpania słabo rozpoczęła zmagania w tej edycji Ligi Narodów. Na inaugurację zremisowali z Portugalią, a następnie powtórzyli ten wynik w starciu z Czechami. Przełamali się dopiero w pojedynku ze Szwajcarią, która bardzo zawodzi w ostatnich meczach. Ten mecz może zdecydować o losach walki o final four. Przegrany tego starcia może stracić szansę na awans, jeśli Portugalia wygra ze Szwajcarią. Mało brakowało Czesi pokonaliby Hiszpanów w pierwszym meczu. La Roja wyrównała dopiero w 90. minucie po golu Inigo Martineza, który ustalił wynik spotkania na 2:2. Czechy dwa razy wychodziły na prowadzenie, ale nie zdołali go utrzymać.

Hiszpania – Czechy (12.06. godz. 20:45) – bezpośrednie mecze

Hiszpania szczęśliwie zremisowała z Czechami w Pradze 2:2, zdobywając gola na wyrównanie w samej końcówce za sprawą Inigo Martineza. Czesi dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale ostatecznie musieli zadowolić się remisem. Wcześniej oba zespoły grały razem w grupie na Euro 2016. Tam również decydujący gol wpadł w końcówce. Gerard Pique zdobył gola na 1:0 w 87. minucie i zapewnił Hiszpanom zwycięstwo w tamtym spotkaniu. Tamto Euro było nieudane dla Czechów, którzy zdobyli tylko jeden punkt.

Hiszpania – Czechy (12.06. godz. 20:45) – typ

 

1.30

WYGRANA HISZPANIA

 

betfan

 

Hiszpanie będą chcieli zrewanżować się za remis w pierwszym meczu. Jeśli myślą oni o walce z Portugalią, muszą pokonać u siebie Czechów, ponieważ w przeciwnym razie mogą mocno skomplikować sobie sytuację w grupie. Czesi gładko przegrali na wyjeździe z Portugalią i myślę, że podobny wynik może być w Maladze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!