Pobierz aplikację betfan na telefon
Hertha Berlin – Borussia Moenchengladbach: typy, kursy, zapowiedź 12.02 | Bundesliga
Zapraszam na zapowiedz meczu, w którym zmierzą się dwa różne zespoły. Gospodarze walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale  nie wygrali na własnym obiekcie już od 12. listopada 2o22 roku. Z kolei goście nie wspominają swojego ostatniego przyjazdu do Berlina zbyt. Miło. Ponad rok temu przegrali z Hertha (0:1) i wrócili do domu bez punktów. Z pewnością chcą się zrewanżować za tę porażkę i wrócić na zwycięskie tory w Bundeslidze, bowiem grają bardzo nierówno. Zapraszam zatem na zapowiedz meczu Hertha Berlin kontra Borussia Moenchengladbach.   

Hertha Berlin – Borussia Moenchengladbach – zapowiedź

Zwycięstwo w tym meczu nie pomoże ani jednym, ani drugim jakoś spektakularnie awansować w tabeli. Natomiast obu zespołom te 3 punkty są bardzo, bardzo potrzebne na cito. Hertha przegrała swojego ostatnie 4 ligowe mecze i nastroje w tam nie są kolorowe. Goście w razie wygranej, przesuną się do tej pierwszej dziewiątki tabeli czyli do grona tych lepszych zespołów. Trzeba jednak z rozwagą podchodzić do pewnego zwycięstwa gości, bowiem w Bundeslidze ostatni raz wygrali na stadionie Herthy ponad 5 lat temu, w 2017 roku. Do 8 nieobecnych wydłużyła się w Hertha Berlin lista zawodników, którzy z rożnych powodów nie mogą zagrać w tym meczu. Jak nie idzie to nie idzie…

Hertha Berlin - Borussia Moenchengladbach - Typy bukmacherskie, kursy

2.45

WYGRA BORUSSIA

betfan
Gospodarze bronią się przed spadkiem z Bundesligi. W tym sezonie również tak jak w poprzednich najczęściej przegrywają lub remisują. Ciężko będzie im na wygraną z Borussia, która ma duży potencjał choć nie gra w tym sezonie jakoś rewelacyjnie.  Stawiam na gości, bo oni patrzą na Herthę jak na łatwe 3 punkty i awans w tabeli.

Hertha Berlin - Borussia Moenchengladbach - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Hertha Berlin kontra Borussia Moenchengladbach, zostanie rozegrany na Olympiastadion.  Początek spotkania o godzinie 15.30.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!