Hertha Berlin – Union Berlin: Typy, kursy, zapowiedź | 28.01 Bundesliga

Wojciech Sikora

28 stycznia 2023

union berlin - bochum

Długo przyszło nam czekać za powrotem Bundesligi, ale przed nami już trzecia kolejka w przeciągu dwóch tygodni. Hertha Berlin w jednym z sześciu meczów tego dnia, w ramach 18. kolejki Union Berlin. Goście nie zamierzają składać broni w walce o mistrza i po dwóch niezłych starciach, mają szansę na kolejny komplet punktów. Zagrają bowiem z ekipą ze strefy spadkowej lecz nie można zapomnieć, że derby rządzą się swoimi prawami, kto więc okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Hertha Berlin – Union Berlin.

Hertha Berlin – Union Berlin – zapowiedź meczu

Dwie dotkliwe porażki ma za sobą Hertha Berlin, najpierw przegrali 1:3 z Bochum, a następnie przegrali aż 0:5 z Wolfsburgiem. Ich sytuacja więc bardzo się skomplikowała, bowiem znaleźli się na przedostatniej pozycji w tabeli. W tym samym czasie ich rywale, Union Berlin zainkasowali komplet punktów, więc ich walka o mistrzostwo wciąż trwa. Choć mimo, że odnieśli dwa zwycięstwa, nie potrafili zachować czystego konta i tak naprawdę w obu spotkaniach musieli odrabiać stratę bramki. Na pewno jest to swego rodzaju szansa dla gospodarzy, którzy będą dodatkowo wspierani swoimi kibicami.

 

Hertha Berlin - Union Berlin - typ

Wszystkie cztery spotkania, które po powrocie rozegrały obie ekipy kończyły się co najmniej trzema trafieniami. Również ich mecze bezpośrednie w przeszłośći kończyły się sporą ilością goli. Zwłaszcza trzy ostatnie gdzie obie drużyny trafiały, a w meaczach padały chociażby cztery gole, mogą nastawiać nas na podobne widowisko. Stawiam w tym pojedynku, że obie strzelą i będzie powyżej 2,5 gola.

2.51

OBIE STRZELĄ

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

 

Hertha Berlin - Union Berlin - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 18. kolejki pomiędzy Hertha Berlin, a Union Berlin odbędzie się 28 stycznia o 15:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy