Hertha Berlin – RB Lipsk: Typy, kursy, zapowiedź | 8.04 Bundesliga

Wojciech Sikora

08 kwietnia 2023

hertha berlin
Przed nami ostatnia prosta sezonu niemieckiej Bundesligi, a wciąż wiele niewiadomych. Hertha Berlin w jednym z aż sześciu starć 27. kolejki tego dnia zmierzy się z RB Lipsk. Po kilku słabych meczach byków, wreszcie udało im się przełamać w ramach pucharowego meczu z Borussią Dortmund. Pytanie brzmi, czy pójdą za ciosem i będą w stanie wygrać ze solidną ostatnio drużyną ze stolicy? Zapraszam na zapowiedź meczu Hertha Berlin – RB Lipsk.

Hertha Berlin – RB Lipsk: zapowiedź meczu

Przez ostatnie dwie porażki ligowe, RB Lipsk straciło swoją pozycję dającą szansę na grę w Lidze Mistrzów. Spotkanie z Borussią Dortmund pokazało jednak ich pełne oblicze, gdzie kompletnie zdominowali rywali wygrywając 2:0, awansując do półfinału pucharu Niemiec. Przed nimi dziś wyjazd do stolicy, gdzie czeka ich starcie z bardzo solidną ostatnio, drużyną na swoim boisku. Herha Berlin znajduje się obecnie w strefie spadkowej, choć ich gra śmiało może pociągnąć ich do utrzymania.

Hertha Berlin - RB Lipsk: typ

Obie drużyny potrzebują punktów, by przybliżyć się do wymierzonego celu. Obie drużyny są jednocześnie bardzo ofensywnie nastawione, co przekłada się na zdobyte, ale i stracone bramki. W tym meczu oczekuję wymiany ciosów z obu stron, a co za tym idzie, sporej ilości bramek. Stawiam powyżej 2,5 gola.

1.75

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Hertha Berlin - RB Lipsk: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 27. kolejki, pomiędzy Herthą Berlin a RB Lipsk, odbędzie się 8 kwietnia o 18:30 na Olympiastadion w Berlinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy