Hertha Berlin – Hoffenheim: Typy, kursy, zapowiedź 02.10

Bartłomiej Cichecki

02 października 2022

Hertha Berlin - Hoffenheim: Typy, kursy, zapowiedź 02.10

Mecz Hertha Berlin – Hoffenheim to starcie dwóch zespołów, w których zawsze padają bramki – ani razu na poziomie Bundesligi te zespoły nie zremisowały 0:0. Możemy więc liczyć na to, że bramki z której strony padną. Gospodarze po fatalnym początku sezonu, wreszcie punktują, natomiast drużyna gości z dorobkiem 13 punktów zajmuje wysokie 5. miejsce. Zapraszam na zapowiedz oraz typy do tego spotkania Bundesligi!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Hertha Berlin -Hoffenheim (02.10, 15:30) – zapowiedź meczu

Dawno przepadły snute plany włodarzy klubu z Olimpiastadion o tym, że chcą walczyć regularnie o awans do Ligi Mistrzów. Dziś zawodnicy ze stolicy Niemiec czeka trudne zadanie zadanie w osobie piątego w tabeli Hoffenheim. Napastnik gości – Kramarić – wraca do ligowych zmagań po wygraniu swojej grupy w Dywizji A Ligi Narodów więc morale u najgroźniejszego zawodnika Hoffenhein wysokie. Dodatkowo nie sprzyja gospodarzom to, iż nie wygrali meczu na własnym obiekcie. Co ważne – ostatnie 2 mecze wyjazdowe Kramarić i spółka przegrali. To jakaś nadzieja dla piłkarzy klubu ze stolicy. 

 

Bundesliga: Hertha Berlin -Hoffenheim (01.10, 15:30) - typ

Niedzielny mecz zapowiada się ciekawie - stawką w przypadku wygranej gości zepchnąć mistrza Niemiec z 2. miejsca w tabeli. Bardziej o zwycięstwie musi mśleć raczej Hertha Berlin. Jeśli gospodarze chcą nie spaść szybko do trefy spadkowej muszą za wszelką cenę potrafić podtrzymać ich passę punktowania w ostatnich 3 meczach. Obstawiam, że oba zespoły strzelą bramkę. 

1.49

OBIE STRZELĄ

 
betfan

 

Bundesliga: Hertha Berlin -Hoffenheim (02.10, 15:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi pomiędzy Hertha Berlin, a Hoffenheim odbędzie się 2 października o 15:30 na Olimpiastadion z Berlina.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy