Heroic – ENCE: Typy, kursy, zapowiedź, statystyki 01.08 | IEM Cologne 2023

Adrian Krawczyk

31 lipca 2023

Heroic - ENCE: Typy, kursy, zapowiedź, statystyki 01.08 | IEM Cologne 2023
W grupie A turnieju IEM Cologne w rundzie zwycięzców w bardzo ciekawym starciu zmierzy się Heroic z ENCE. Obie ekipy są niepokonane od pięciu spotkań co może wróżyć bardzo zacięte starcie. Zwycięzca tego meczu znacznie przybliży się do głównej walki o turniej w Kolonii. Niewątpliwie to Heroic jest faworytem do wygrania spotkania po ostatniej świetnej grze, ale czy okaże się lepszy od równie mocnego ENCE? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Heroic – ENCE.

Heroic – ENCE typy bukmacherskie

W bardzo ciekawym starciu Upper Bracket Final turnieju IEM Cologne 2023 zmierzy się Heroic z ENCE. Starcie odbędzie się 1 sierpnia, a wygrany z tego spotkania zakwalifikuje się jako rozstawiony do wielkich PlayOffów IEM-a w Kolonii. Niewątpliwie obie drużyny są w świetnej formie, więc równie dobrze mogły spotkać się w późniejszym etapie rozgrywek, choć jest jeszcze to możliwe, albowiem drużyny mogą spotkać się także w Play-Offach. Na ten moment jednak zajmijmy się tym spotkaniem, albowiem zapowiada się na naprawdę ekscytujące i pomimo, że obie ekipy są na fali samych zwycięstw to z tego pojedynku ktoś musi wyjść jako przegrany. Oglądając mecze obu ekip jednak moim zdaniem lepiej prezentuje się drużyna Heroic. Są oni moim cichym kandydatem do wygrania całego IEM-a w Kolonii, dlatego też w meczu z ENCE stawiam na ich wygraną po kursie 1.46 z oferty bukmachera Betfan.

1.46

WYGRANA HEROIC

betfan

Heroic – ENCE kursy bukmacherskie

Na spotkanie Esportowe pomiędzy Heroic, a ENCE w ofertach bukmacherów mamy już dostępne kursy. Analitycy w swoich notowaniach wskazali, że faworytem do wygrania spotkania w CS:GO pomiędzy Heroic, a ENCE jest drużyna w zdecydowanie lepszej formie obecnie, czyli Heroic (kurs 1.46). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna ENCE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.71. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.75, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 2.00 w ofercie bukmachera Betfan.

Heroic – ENCE statystyki

Drużyna Heroic oraz ENCE nie zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku w tym roku, jednak rozegrały 2 spotkania w ubiegłym roku. Jedno z nich wygrał Heroic w stosunku 2:0, a jedno ENCE wynikiem 2:1. Poniżej statystyki ostatnich pięciu meczów Heroic, a ENCE. Ostatnie wyniki Heroic:
  • Wygrana 2:0 z Monte
  • Wygrana 2:0 z The Mongolz
  • Wygrana 2:1 z Heroic
  • Wygrana 2:0 z NaVi
  • Wygrana 2:0 z BIG
Statystyki ostatnich wyników ENCE:
  • Wygrana 2:0 z Fnatic
  • Wygrana 2:1 z 9INE
  • Wygrana 2:0 z MOUZ
  • Wygrana 2:1 z FaZe Clan
  • Wygrana 2:1 z Astralis

Heroic – ENCE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz IEM Cologne 2023 pomiędzy Heroic, a ENCE rozgrywany dnia 1 sierpnia 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy