Pobierz aplikację betfan na telefon
Hansi Flick nowym selekcjonerem kadry Niemiec?

Hiszpania – Niemcy 6:0. Ten wynik będzie przypominany naszym zachodnim sąsiadom bardzo długo. Choć ranga tego meczu była mniejsza od spotkania Niemców z Brazylią (7:1) podczas MŚ 2014, to i tak rezultat, który osiągnęli gracze Joachima Loewa powinien ich zawstydzić.

LOEW ZOSTANIE ZWOLNIONY?

Niemcy od dłuższego czasu grają poniżej swoich możliwości. Ostatnio tak wysoką porażkę odnieśli jeszcze przed II wojną światową. Tamtejsze media nie mają litości dla swojej drużyny narodowej i nic w tym dziwnego – tak słabej kadry Loewa jeszcze nie widzieliśmy.

Wszystko wskazuje na to, że Joachim Loew zostanie zwolniony z funkcji pierwszego trenera reprezentacji Niemiec. Każda formuła kiedyś się kończy i ta związana z tym selekcjonerem zakończyła się już w 2018 roku po nieudanym Mundialu. Mimo wszystko niemiecki związek postanowił dać mu kolejną szansę z uwagi na wcześniejsze zasługi. Teraz jednak mu się raczej nie upiecze.

FLICK BĘDZIE NOWYM SELEKCJONEREM?

Kto mógłby zastąpić Loewa? Wszystko wskazuje na to, że najpoważniejszym kandydatem będzie Hansi Flick, który stworzył z Bayernu Monachium prawdziwą maszynę do wygrywania. Sam zainteresowany ma coraz gorsze stosunki z zarządem klubu, który stawia go przed faktami dokonanymi i nie pomaga mu w budowaniu klubu. Chodzi m.in. o sytuację z kontraktem Davida Alaby czy brak przedłużenia umowy z Jorome Boatengiem.

Jeśli Flick nie zostanie selekcjonerem reprezentacji Niemiec, to w dalszej kolejności tamtejszy związek najpewniej zwróci się w kierunku dwóch trenerów: Ralfa Rangnicka i Stefana Kuntza.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!