Hansi Flick trenerem reprezentacji Niemiec

Stało się to, o czym wiele mediów informowało w paru ostatnich dniach. Hansi Flick został ogłoszony trenerem Niemców. Szkoleniowiec Bayernu obejmie stery reprezentacji po zakończeniu Euro 2020.

  • Oficjalnie: Hansi Flick po Euro 2020 obejmie stery reprezentacji Niemiec
  • Niemcy jako jeden z faworytów Euro 2020
  • Zakończenie wieloletniej przygody Joachima Löwa z reprezentacją

Hansi Flick z kontraktem do 2024 roku

Od paru dni wiadome było, że Hansi Flick pożegna się z Bayernem Monachium. Jednym z największych marzeń szkoleniowca było objęcie sterów reprezentacji Niemiec. Wcześniej był tylko asystentem Joachima Löwa, ale po zakończeniu Euro 2020 obejmie po nim stanowisko. Hansi Flick podpisał kontrakt ważny do 2024 roku. Wygasa on wraz z zakończeniem się Mistrzostw Europy w Niemczech. 56-latek będzie zarabiał około 5 milionów euro rocznie.

Niemcy faworytem Euro

Niemcy są jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu na Euro 2020. Wszystkie mecze naszych zachodnich sąsiadów możesz obstawić na BETFAN. Die Mannschaft trafili do grupy śmierci. Pierwszy mecz zagrają z Francją, kurs na wygraną Niemców wynosi 2.55 z oferty BETFAN. Kolejnym rywalem będzie Portugalia. Podopieczni Löwa są stawiani w roli faworyta a kurs na nich wynosi 2.19. Komplet punktów w ostatnim spotkaniu grupowym wydaje się być formalnością, gdyż kurs na zwycięstwo z Węgrami wynosi 1.22.
Sprawdź kadrę Niemców na Euro 2020.

Niemcy są obok Francji jednym z głównych faworytów do wygrania swojej grupy. Kurs na takie wydarzenie wynosi 2.32. Die Mannschaft mają też spore szanse na triumf w całym turnieju. Są jednym z faworytów polskiego legalnego bukmachera BETFAN. Kurs na to, że Niemcy wygrają Euro 2020 wynosi 8.00.

Koniec przygody Löwa

Joachim Löw z reprezentacją Niemiec jest związany od bardzo długiego czasu. Pracę z Die Mannschaft rozpoczął w sierpniu 2004 roku, był wtedy asystentem Jürgena Klinsmanna. Po zakończeniu mundialu w 2006 roku został głównym selekcjonerem naszych zachodnich sąsiadów. Jego największym sukcesem był niewątpliwie triumf w Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 roku. Ponadto wywalczył srebrny medal na Euro 2008 i brązowy na mundialu w 2010 roku.

Niemcy swój pierwszy mecz na Euro 2020 zagrają z Francją. Spotkanie zaplanowane jest na 15 czerwca a pierwszy gwizdek zabrzmi o 21:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!