Pobierz aplikację betfan na telefon
Halle Open, Queens Club: Typy i zapowiedź turniejów

Ciekawie zapowiada się rywalizacja w kolejnym tygodniu tenisowych zmagań na kortach trawiastych. Od poniedziałku gra będzie toczyła się w Halle oraz w Londynie. Oba turnieje zaliczają się do cyklu ATP 500. Na kortach w Halle wystąpi nasz najlepszy tenisista Hubert Hurkacz. Zapraszam na zapowiedź oraz analizę kolejnego tygodnia tenisowego w męskich rozgrywkach.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Halle Open 2022: Zapowiedź oraz typy na turniej

Halle Open to coroczny turniej tenisowy rozgrywany w Niemczech na kortach trawiastych. W 2022 roku zawody te potrwają od 13 do 19 czerwca. Jest to turniej z cyklu ATP 500. W ty roku pula nagród do podziału wyniesie 2 275 275 euro. Wszyscy zawodnicy rozpoczynają grę od 1/16 finału. Standardowo mamy ośmiu rozstawionych zawodników, a w nich jest nasz rodak Hubert Hurkacz rozstawiony z numerem 5.

Kto wygra HALLE OPEN?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Z numerem 1 rozstawiony jest Daniił Miedwiediew, który sezon na trawie rozpoczął w Holandii, gdzie dotarł aż do finału tego turnieju. W meczu finałowym Rosjanin sensacyjnie poniósł porażkę z zawodnikiem gospodarzy – Van Rijthovenem dla którego jest to pierwszy tytuł w tourze ATP. Miedwiediew z pewnością jest głównym faworytem do zgarnięcia trofeum w Halle. Rosjanin na nawierzchni trawiastej czuje się bardzo dobrze, a kursy bukmacherskie wskazują, że Rosjanin powinien poradzić sobie ze wszystkimi rywalami.

Z numerem 2 w Halle rozstawiony jest Stefanos Tsitsipas, którego bukmacherzy stawiają jako głównego rywala Miedwiediewa do zgarnięcia tytułu. W Niemczech wystąpi również Hubert Hurkacz. Polak zaczął sezon na trawie od porażki z Fucsovicsem. Wszyscy jednak wiemy, że Hubi potrafi doskonale grać na trawie i być może właśnie w Halle będzie w stanie lekko zaskoczyć czołówkę.

Queens Club Championship 2022: Zapowiedź oraz typy na turniej

Queens Club Championship 2022 to męski turniej tenisowy rozgrywany na nawierzchni trawiastej w Londynie. Tak jak turniej w Halle, ten również jest rozgrywany pod egidą touru ATP 500. Panowie rozpoczynają grę od 1/16 finału i mamy również ośmiu rozstawionych tenisistów. Łączna pula nagród to 2 134 520 euro.

Kto wygra QUEENS CLUB OPEN?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Drabinka turnieju w Londynie wygląda naprawdę ciekawie. Z numerem 1 rozstawiony jest Casper Ruud, jednak Norweg jest przede wszystkim specjalistą od gry na nawierzchni ziemnej, więc nie do końca wiemy, czego można się spodziewać po tym zawodniku na trawie. Jednymi z głównych faworytów do wygrania całego turnieju są Marin Cilić oraz Matteo Berrettini. Stawiałbym szczególnie na Włoch, który w niedzielę wygrał z Murray’em w finale zawodów w Stuttgarcie również na trawie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!