Halkbank – Kędzierzyn-Koźle: typy, kursy, zakłady 07.02 | Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

06 lutego 2024

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Ogromne emocje towarzyszyły przy okazji pierwszego starcia Kędzierzyn-Koźle, przeciwko Halkbank. Ostatecznie całe starcie trwało aż pięć setów, a w wyniku końcowym to nasza drużyna okazała się lepsza. Przed ZAKSĄ jest więc rewanż, gdzie będą potrzebowali zwycięstwa bądź wygranej przynajmniej w dwóch setach, by doprowadzić do dogrywki. Teren bardzo ciężki, a do tego wciąż nasza drużyna walczy z plagą kontuzji. Czy mimo to uda im się przetrwać i awansować do ćwierćfinału? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz  Halkbank – Kędzierzyn-Koźle.  

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Halkbank – Kędzierzyn-Koźle?
  2. Zapowiedź meczu Halkbank – Kędzierzyn-Koźle.
  3. Jakie są kursy na mecz Halkbank – Kędzierzyn-Koźle?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Halkbank – Kędzierzyn-Koźle?

Halkbank – Kędzierzyn-Koźle: zapowiedź 

Ciągłe kontuzje w drużynie ZAKSY nie pozwalają im grać tego, do czego zdążyli nas już przyzwyczaić w poprzednich latach. Mimo wszystko awansowali z grupy. Cała faza grupowa była jednak także bardzo ciężka i zajęli drugie miejsce, co sprowadza się do rywalizacji już od 1/8 finału. Dla przypomnienia awans z pierwszego miejsca pozwalał przeskoczyć od razu do ćwierćfinału. Na tym etapie rozgrywają dwumecz z Halkbank, z którym mierzyli się po raz pierwszy w Kędzierzynie. Sam mecz wygrali dopiero po pełnym dystansie.

1.42

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

Już na własnej hali Halkbank sprawił nam ogromne problemy, co związane oczywiście jest z problemami kadrowymi. Sytuacja jest już na tyle poważna, że w poprzednim ligowym pojedynku ZAKSA wystawiła do gry swojego trenera przygotowania fizycznego oraz zawodników drugoligowych. Sam mecz zakończył się porażką 0:3 przeciwko Asseco Resovii. Wiadomo też, że z tym zabiegiem wiązał się odpoczynek kluczowych w tym momencie graczy. Przed nimi teraz ciężar gry o awans, które muszą sobie zapewnić na bardzo ciężkim terenie. Niemniej jednak wciąż stać zawodników z Kędzierzyna-Koźle na nawiązanie równej walki, dlatego typuję co najmniej 4 sety w tym pojedynku.

 

Halkbank - Kędzierzyn-Koźle: kursy bukmacherskie

  • Wygrana  Halkbank - 1.37
  • Wygrana Kędzierzyn-Koźle - 2.94
  • Powyżej 3.5 seta - 1.42

W tym zestawianiu eksperci minimalnie wyżej typują HALKBANK, przez co kurs na ich wygraną jest o wiele niższy i wynosi obecnie 1.37. W przypadku ewentualnego zwycięstwa gości, przelicznik jest nieco bardziej okazały, bowiem wynosi 2.94. Sam mecz może się jednak nie skończyć w trzech partiach, dlatego warto zerknąć na typ powyżej 3.5 seta z mnożnikiem 1.42.

Halkbank - Kędzierzyn-Koźle: transmisja 

Mecz Halkbank a Kędzierzyn-Koźle, w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 6 lutego o godzinie 16:00 w Ankarze. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy