Halkbank – Aluron Warta: Typy, kurs, zapowiedź | 11.01 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

11 stycznia 2023

Halkbank - Aluron Warta: Typy, kurs, zapowiedź | 11.01 Liga Mistrzów
Wracamy do rozgrywek Ligi Mistrzów w siatkówce. Trzy nasze drużyny wciąż walczą o awans do fazy play off. W jednym z siedmiu meczów tego dnia Halkbank podejmie na swoim parkiecie Aluron Warta. Przed polską drużyną największe wyzwanie w ramach grupowych starć Ligi Mistrzów. Ten mecz może zaważyć o pierwszym miejscu w grupie B. Kto go zwycięży?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Halkbank – Aluron Warta.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Halkbank – Aluron Warta (11.01, 18:30) – Zapowiedź meczu

Na swoim boisku Aluron pokonał turecki zespół 3:1, grając naprawdę świetną siatkówkę. Ostatni set wygrali nawet do 15. Teraz udadzą się na wyjazd do Ankary, gdzie teren jest zawsze trudny. Między tymi drużynami jest walka o pierwsze miejsce, a aktualnie lepsza w tabeli jest drużyna z Warty o jeden punkt. Aluron na pewno musi być czujny, bo forma tureckiego zespołu jest świetna. mają za sobą siedem spotkań bez porażki. Z kolei nasza drużyna kilka dni temu wygrałą z bardzo mocnym Jastrzębskim Węglem, co pokazuje, że są gotowi na wyjazd do Turcji.

Liga Mistrzów: Halkbank - Aluron Warta (11.01, 18:30) - typy, typowanie

Aluron w świetnym stylu potrafił pokonać na swoim parkiecie drużynę Halkbank. Teraz wyzwanie jest jeszcze trudniejsze, bo muszą się zmierzyć z terenm i kibicami rywala. Myślę, że drużyna z Warty jest na tyle solidną ekipą, zwłaszcza w tym sezonie, że spokojnie mogą wrócić ze zwycięstwem. Stawiam wygraną gości.

1.99

ALURON WARTA WYGRA

betfan

Liga Mistrzów: Halkbank - Aluron Warta (11.01, 18:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Halkbank, a Aluron Warta odbędzie się 11 stycznia o 18:30 na hali w Ankarze. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy