Gwatemala – Argentyna: Typy, kursy, zakłady 15.06 | mecze towarzyskie

Adrian Krawczyk

14 czerwca 2024

W sobotę swoje przygotowania do Copa Amercia zakończy Argentyna. Zmierzą się oni w ostatnim towarzyskim meczu przed turniejem z Gwatemalą. Oczywiście dysproporcja powinna być zdecydowanie widoczna, albowiem Gwatemala zdecydowanie odbiega poziomem od Argentyny. 

Argentyna

Argentyna zapewne także nie zagra full pełnym składem, albowiem nie ma co narażać się na kontuzje przed Copa America. Mimo to powinni bardzo pewnie wygrać w tym meczu. Czy uda im się tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Gwatemala – Argentyna.

Gwatemala – Argentyna typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Argentyny z handicapem -2.5 gola
Kurs 1.67
Zagraj już teraz

Gwatemala zdecydowanie w tym spotkaniu będzie odbiegać poziomem. Pomimo tego, że wygrali ostatnie 2 swoje towarzyskie spotkana i to bardzo pewnie to trzeba odnotować, że po prostu grali z rywalami jeszcze słabszymi od siebie. Tutaj poziom będzie 3 albo nawet i 4 razy wyższy, więc nie ma co oczekiwać, że Gwatemala będzie jakimkolwiek zagrożeniem dla Argentyny w tym meczu. Argentyna powinna rozbić tutaj Gwatemalę nie tracąc nawet przy tym jednej bramki. Stawiam na pewną wygraną Argentyny z handicapem -2.5 gola po kursie 1.67.

Gwatemala – Argentyna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Gwatemala – 27.00
  • Remis – 12.00
  • Wygrana Argentyna – 1.01
  • Powyżej 2.5 goli – 1.30
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.99

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gwatemala – Argentyna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Argentyny (kurs 1.01). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy – Gwatemala, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 27.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Gwatemala – Argentyna to może liczyć na kurs 12.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.30, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 3.35.

Gwatemala – Argentyna gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Gwatemalą, a Argentyną w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 15. czerwca o 02:00 na FedEx Field w Landover. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy