Pobierz aplikację betfan na telefon
Granada – Cadiz zapowiedź poniedziałek LaLiga 28.02

Granada meczem z Cadiz zamknie 26. kolejkę LaLiga. Ten mecz może mieć kluczowe znaczenie w kontekście walki o utrzymanie. Obie ekipy zajmują miejsca w dole tabeli i dzielą ich zaledwie cztery punkty. 

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Granada – Cadiz (28.02, 21:00) – zapowiedź meczu

3.00
REMIS
betfan

Granada przegrała pięć meczów ligowych z rzędu i ich sytuacja w tabeli jest nieciekawa. Zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową, a ewentualna porażka mogłaby spowodować, że ich sytuacja będzie zła. Obecnie Granada zajmuje 17. miejsce i ma zaledwie trzy punkty przewagi nad Alaves. Cadiz jest na 19. miejscu, ale ich dzisiejsze ewentualne zwycięstwo pozwoli zbliżyć się do Granady na punkt. Ekipa z Kadyksu notuje względnie dobre wyniki, patrząc na mecze w 2022 roku. Ich ostatnie pięć pojedynków to zaledwie jedna porażka, trzy remisy i ważne zwycięstwo z Levante. Bezpośrednie mecze obu drużyn w poprzednich latach najczęściej kończyły się remisami. Aż cztery z ostatnich pięciu starć kończyły się podziałem punktów. Dziś może być podobnie.

 

Granada – Cadiz (28.02, 21:00) – przewidywane składy

Granada: Maximiano; Quini, Sanchez, Diaz, Neva; Collado, Milla, Gonalons, Puertas; Sarez, Molina

Cadiz: Ledesma; Hernandez, Jimenez, Chust; Espino, Idrissi; Akpo, Perez, Arzamendia; Lozano, Negredo

Granada – Cadiz (28.02, 21:00) – transmisja TV, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz LaLiga pomiędzy Granadą a Cadiz odbędzie się o godzinie 21:00 w Granadzie. Mecz ten będzie transmitowany na Canal+ Sport 2, nSport+.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!