Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Grabara wraca na stare śmierci. Zagra w Aarhus

dodano: 29 Września 2020, autor: Agnieszka Sermak

Kamil Grabara został ponownie wypożyczony do AGF Aarhus. Pozostanie tam przynajmniej do końca sezonu 2020/2021.

GRABARA NUMEREM JEDEN?

Jak mówi sam Polak, okres występów w Danii był dla niego najlepszy w karierze. W Aarhus pełnił rolę pierwszego bramkarza i nie inaczej powinno być również teraz. Powrót młodzieżowego reprezentanta Polski do klubu zachwala dyrektor sportowy, Peter Christiansen. Wszystko wskazuje na to, że w duńskiej drużynie Grabara będzie mógł liczyć na regularne, pełnowymiarowe występy. Podczas swojego poprzedniego pobytu w klubie rozegrał on 16 spotkań i puścił 18 goli, co jak na potencjał drużyny było nie najgorszym wynikiem. Włodarze AGF byli zadowoleni z postawy 21-latka.

KIEDY DEBIUT W LIVERPOOLU?

Do Anglii Grabara wróci w lecie 2021 roku. Na razie jednak nie zanosi się na jego debiut w Premier League – konkurencja w zespole oraz cele sportowe „The Reds” utrudniają możliwość obdarowania szansą młodego, niewystarczająco doświadczonego jeszcze bramkarza. Liverpool jednak najwyraźniej widzi duży potencjał w Polaku, gdyż nie ma zamiaru się z nim żegnać, a jedynie daje mu możliwości gry w innych klubach. Jeśli działacze klubowi pozytywnie ocenią występy Grabary na wypożyczeniu, zwiększy on swoje szanse na grę na Anfield. Do tego jednak jeszcze długa droga. Na razie ma przed sobą drugi epizod w Skandynawii.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Sporty Motorowe/

GP Hiszpanii - zapowiedź + typy 09.05

Już w niedzielę odbędzie się Grand Prix Hiszpanii Będzie to już czwarty wyścig w tym sezonie Kwalifikacje wygrał Lewis Hamilton, ale nieznacznie za nim uplasował się Max Verstappen Czy...
Warta Poznań/

2 mecze Ekstraklasy w niedzielę 09.05 - zapowiedź + typy

Do końca rozgrywek na ekstraklasowych boiskach pozostały już tylko 2 kolejki Znamy już TOP 3, natomiast nie wiemy jeszcze, kto spadnie i kto jako czwarty zagra w europejskich pucharach w...