Pobierz aplikację betfan na telefon
GP Monaco – gdzie obejrzeć? Transmisja TV

Już w czwartek kierowcy Formuły 1 rozpoczną pierwsze okrążenia na torze w Monako. Sprawdź gdzie obejrzeć poszczególne sesje. 

GP Monaco – czwartek

Na czwartek zaplanowane są dwa trening. Jest to nieczęsto spotykana sytuacja, ponieważ kierowcy rywalizację zaczynają zazwyczaj w piątek. Pierwszy z nich rozpocznie się o 11:30. Drugi jest natomiast zaplanowany na 15:00. Obie sesje treningowe możecie obejrzeć na kanale Eleven Sports 1. Zarówno przed jak i po każdym treningu zaplanowane jest studio. Więcej o GP Monaco przeczytasz w tym artykule.

GP Monaco – sobota

Próba generalna przed kwalifikacjami rozpocznie się w sobotę o 12:00. Natomiast kierowcy o 15:00 zaczną rywalizację o ustawienie na polach startowych. Podczas weekendu w Monako kwalifikacje są niezwykle ważne. Specyfikacja toru sprawia, że bardzo trudno jest wyprzedzać, dlatego im lepsze pole startowe, tym większa szansa na większą ilość punktów. Obstaw kwalifikacje o Grand Prix Monaco w BETFAN.

GP Monaco – niedziela

W niedzielę tradycyjnie odbędzie się wyścig. Tor w Monaco jest niezwykle wymagający i bardzo ciekawe ogląda się zmagania kierowców. BETFAN przygotował na niedzielną rywalizację specjalną promocję w której za każde przejechane okrążenie Mazepina typer otrzyma złotówkę. Aby wziąć udział w tej ofercie należy zawrzeć zakład zawierający wyłącznie wydarzenia z Grand Pirx Monaco (treningi, kwalifikacje i wyścig) za kwotę wynoszącą dokładnie 49 złotych. Minimalny łączny kurs musi wynosić 49 złotych. Szczegóły promocji znajdziesz na BETFAN.

Plan transmisji GP Monaco:

W poprzednim sezonie wyścig o Grand Prix Monaco został odwołany. Faworytami do triumfu są Verstappen oraz Hamilton.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!