GP Monaco – gdzie obejrzeć? Transmisja TV

Patryk Śliwiński

19 maja 2021

GP Monaco

Już w czwartek kierowcy Formuły 1 rozpoczną pierwsze okrążenia na torze w Monako. Sprawdź gdzie obejrzeć poszczególne sesje. 

GP Monaco – czwartek

Na czwartek zaplanowane są dwa trening. Jest to nieczęsto spotykana sytuacja, ponieważ kierowcy rywalizację zaczynają zazwyczaj w piątek. Pierwszy z nich rozpocznie się o 11:30. Drugi jest natomiast zaplanowany na 15:00. Obie sesje treningowe możecie obejrzeć na kanale Eleven Sports 1. Zarówno przed jak i po każdym treningu zaplanowane jest studio. Więcej o GP Monaco przeczytasz w tym artykule.

GP Monaco – sobota

Próba generalna przed kwalifikacjami rozpocznie się w sobotę o 12:00. Natomiast kierowcy o 15:00 zaczną rywalizację o ustawienie na polach startowych. Podczas weekendu w Monako kwalifikacje są niezwykle ważne. Specyfikacja toru sprawia, że bardzo trudno jest wyprzedzać, dlatego im lepsze pole startowe, tym większa szansa na większą ilość punktów. Obstaw kwalifikacje o Grand Prix Monaco w BETFAN.

GP Monaco – niedziela

W niedzielę tradycyjnie odbędzie się wyścig. Tor w Monaco jest niezwykle wymagający i bardzo ciekawe ogląda się zmagania kierowców. BETFAN przygotował na niedzielną rywalizację specjalną promocję w której za każde przejechane okrążenie Mazepina typer otrzyma złotówkę. Aby wziąć udział w tej ofercie należy zawrzeć zakład zawierający wyłącznie wydarzenia z Grand Pirx Monaco (treningi, kwalifikacje i wyścig) za kwotę wynoszącą dokładnie 49 złotych. Minimalny łączny kurs musi wynosić 49 złotych. Szczegóły promocji znajdziesz na BETFAN.

Plan transmisji GP Monaco:

W poprzednim sezonie wyścig o Grand Prix Monaco został odwołany. Faworytami do triumfu są Verstappen oraz Hamilton.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy