Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Zabrze – Legia: Typy, kursy, zapowiedź 04.03. Ekstraklasa

Górnik Zabrze kontra Legia Warszawa to klasyk z dawnych lat. W ostatnim dziesięcioleciu przyzwyczailiśmy się, że w tym okresie częściej wygrywała drużyna ze stolicy kraju. Faworytem są goście, ale emocji nie zabraknie ze strony Górnika. Jesienią w meczach Górnika padało średnio ponad 3 bramki na spotkanie. Dobrze jeśli zobaczymy w sobotę dobry mecz z obu stron. Zapraszam na zapowiedź i typy do meczu Górnik Zabrze Legia Warszawa. 

Górnik Zabrze – Legia – zapowiedź meczu

Legia gdyby wykorzystała tylko potknięcia Rakowa z wiosny tego roku to byłaby jeszcze bliżej klubu z Częstochowy w tabeli.

W Zabrzu od kilku spotkań na przemian wygrywa Górnik lub Legia. Wielki klasyk zaczyna się wyrównywać, a sama rywalizacja odżywać na nowo.

Goście wiosną są skuteczni na wyjazdach na 100% – 3 mecze i 3 wyjazdowe wygrane. Natomiast Górnik wygrał tylko jeden mecz z ostatnich 5 swoich spotkań w lidze.

Górnik Zabrze - Legia - Typy

Typy Górnik Zabrze - Legia

Bardzo cieszy mnie to, że będą to jedne z bardziej zaciętych meczów między tymi zespołami w ostatnim czasie. Jednak piłkarze gości świadomi, że mają jeszcze jakieś tam szanse na tytuł, muszą koniecznie wygrać to spotkanie. 

2.40

LEGIA WYGRA

betfan

 

Górnik Zabrze - Legia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Górnikiem Zabrze, a Legią Warszawa odbędzie się 4. marca na Stadionie w Miejskim w Zabrzu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!