Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Zabrze – gdzie oglądać mecze tej drużyny?

Górnik Zabrze ekscytuje połowę Górnego Śląska, dlatego warto wiedzieć, gdzie oglądać transmisje spotkań tej drużyny. Mimo iż 14-krotni mistrzowie Polski nie zdobyli najwyższego trofeum polskiej ligi od końcówki lat 80., są jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów. Ich mecze na żywo możemy oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie.

Z naszego artykułu na temat transmisji meczów Górnika Zabrze dowiesz się:

Mecze Górnika Zabrze w Ekstraklasie zobaczymy w Canal+

Jak wiedzą wszyscy fani polskiej piłki, mecze Ekstraklasy ogląda się w telewizji w Canal+. Prawa transmisyjne należą do tej stacji od lat 90. i to właśnie jej zawdzięczamy tak dobre “opakowanie” rozgrywek jako produktu marketingowego. Najwyższy poziom realizatorski, studio przedmeczowe naszpikowane ekspertami, emocjonujący komentarz… Zdaniem wielu kibiców pod tym względem krajowy futbol już dawno dogonił zachód i straty nadrabiać musimy wyłącznie pod względem poziomu sportowego.

Gdzie dokładnie oglądać ligowe mecze Górnika Zabrze w telewizji?

  • Canal+ Sport
  • Canal+ Sport 2
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport 4
  • Canal+ Family
  • Canal+ Premium

Sprawia to, że fani Górnika posiadający dostęp do Canal+ będą mieli szansę obejrzeć mecz ulubionej drużyny nawet wówczas, gdy równolegle rozgrywane są bardziej prestiżowe spotkania. Tego samego nie można powiedzieć o kibicach chcących oglądać zabrzan za pośrednictwem TVP Sport. W tej stacji transmitowany jest tylko jeden mecz każdej kolejki i istnieje dość nikła szansa, aby wybrany został właśnie Górnik. Skoro nie możemy śledzić meczów tej drużyny za darmo, ile trzeba zapłacić? Pakiety z odpowiednimi kanałami kosztują u większości operatorów około 50 zł, a kilku z nich oferuje pierwsze kilka miesięcy za darmo.

Co z meczami w Pucharze Polski? Prawa do transmitowania tych rozgrywek w kwietniu 2020 roku na trzy kolejne sezony nabył Polsat. To właśnie za pośrednictwem kanałów sportowych tej stacji będziemy mogli śledzić mecze Górnika Zabrze w krajowym pucharze. Dostęp do nich będzie jednak nieco trudniejszy niż w przypadku Canal+, gdyż kilka telewizyjnych kanałów sportowych Polsatu nie jest dostępnych np. w Vectrze.

Górnik Zabrze zobaczymy również przez internet?

Aby oglądać mecze Górnika Zabrze przez internet, musimy uzyskać dostęp do Canal+ oraz Polsatu Sport online. Czy jest to trudne? W żadnym wypadku, bowiem obie stacje proponują kibicom proste sposoby na śledzenie spotkań ulubionych drużyn przez sieć.

Zacznijmy od Canal+. Nawet jeśli nie mamy abonamentu telewizyjnego, z łatwością możemy wykupić subskrypcję na pakiet sportowy tej stacji. W ofercie “Canal+ telewizja przez internet” zapłacimy 50 zł miesięcznie za dostęp nie tylko do spotkań Ekstraklasy, ale również ligi angielskiej, niemieckiej, włoskiej i hiszpańskiej. Co więcej, za 30 dni oglądania nie zapłacimy ani złotówki, a z abonamentu zrezygnować można w każdej chwili. Pewnym minusem jest brak aplikacji francuskiej stacji na Smart TV, jednak z łatwością odtworzymy mecze na komputerach, tabletach oraz smartfonach z systemami iOS i Android.

Równie łatwo uzyskać dostęp do transmisji Pucharu Polski z Polsatu Sport. Ogląda się je w aplikacji IPLA, która dostępna jest nie tylko na komputerach, tabletach i smartfonach, ale również na Smart TV. Świetną opcją są nagrania archiwalne z kilku ostatnich sezonów, które obejrzymy za darmo. Warto przypomnieć sobie szczególnie mecze Górnika z sezonu 2017/2018, w którym zabrzanie dotarli do półfinału. Przyszłe spotkania oglądane na żywo kosztowały będą 5 zł od jednej transmisji.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!