Górnik Łęczna – Stal Rzeszów: Typy, kursy, zakłady 18.05 | 1. liga

Wojciech Sikora

18 maja 2024

Górnik Łęczna
Przedostatnia kolejka, rozgrywana w ten weekend, odpowie nam na wiele pytań w kontekście ostatniej kolejki i końcowych miejsc niektórych drużyn. Górnik Łęczna, w jedynym starciu tego wieczora, zmierz się na swoim terenie przeciwko Stali Rzeszów. Na tym etapie wszystko pozostało w nogach gospodarzy, którzy są o krok od walki w barażach o awans do Ekstraklasy. Czy dziś uda im się go już zapewnić? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Górnik Łęczna – Stal Rzeszów.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Górnik Łęczna – Stal Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Górnik Łęczna – Stal Rzeszów.
  3. Jakie są kursy na mecz Górnik Łęczna – Stal Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna – Stal Rzeszów?

Górnik Łęczna – Stal Rzeszów: typy bukmacherskie

Dobre występy gospodarzy był widoczne praktycznie cały sezon. Oczywiście zdarzały im się gorsze momenty, ale szybko odchodziły w niepamięć, a GKS ponownie wracał na zwycięskie tory. Taka sytuacja miała miejsce też ostatnim czasem, gdzie po serii trzech meczów bez wygranej, odnieśli dwa zwycięstwa.

1.88

GÓRNIK ŁĘCZNA WYGRA

betfan

Trzecie z pewnością chcieliby odnieść już w tym pojedynku, przed swoimi kibicami. Ta wygrana da im udział w barażach, z których wyłoniona zostanie drużyna awansująca do Ekstraklasy. Przed nimi rywal niewalczący już o nic, który niedawno przegrał aż 0:9 z GKS Katowice, choć u siebie później wygrali 4:2 z Bruk-Bet. W tym pojedynku jednak typuję wygraną gospodarzy, którzy na swoim terenie przegrywali w tym sezonie niezwykle rzadko.

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Górnik Łęczna - 1.88
  • Remis - 3.55
  • Wygrana Stali Rzeszów - 3.90
  • Powyżej 2.5 goli - 1.87
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.78
W tym zestawieniu eksperci widzą minimalnego faworyta po stronie Górnika Łęczna, na których to obecny kursy wynosi 1.88. Tym samym nieznacznym underdogiem będzie Stal Rzeszów, których szanse wyceniane są przelicznikiem 3.90. Mnożnik jaki możemy znaleźć na podział punktów, czyli remis, to 3.55.

Górnik Łęczna - Stal Rzeszów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Górnik Łęczna a Stal Rzeszów, w ramach 33. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 18 maja o 20:00 na Stadionie GKS Górnik Łęczna w Łęcznej. Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy