Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Łęczna – Odra Opole. Typy, kursy, zapowiedź 27.08
W jednym z czterech sobotnich meczów 1. ligi, Górnik Łęczna zmierzy się z Odrą Opole. Gospodarze plasują się dopiero na 17. miejscu, a goście są na 13. pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Górnik Łęczna – Odra Opole.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: Górnik Łęczna – Odra Opole (27.08, 15:00) – zapowiedź meczu

Z pewnością nie jest to wymarzony początek sezonu dla Górnika Łęczna. Gospodarze zajmują dopiero 17. miejsce w tabeli. Nie wygrali jeszcze ani jednego meczu. Niedawno przegrali z Arką i Chojniczanką, ale zremisowali z Ruchem Chorzów. Odra Opole złapała niedawno wiatr w żagle. Po czterech porażkach z rzędu, pokonała Sandencję i Arkę, a także zremisowała z Odrą Opole.

1. liga: Górnik Łęczna - Odra Opole (27.08, 15:00) - typy bukmacherskie

Typy Górnik Łęczna - Odra Opole

Górnik Łęczna jest w bardzo słabej formie. Odra Opole zaś odbiła się od dna i zaczęła punktować. Mimo to spodziewam się wyrównanego starcia z podziałem punktów. Remis padł w dwóch poprzednich bezpośrednich konfrontacjach między tymi zespołami.

3.40

REMIS

betfan

1. liga: Górnik Łęczna - Odra Opole (27.08, 15:00) - transmisja TV, online, gdzie oglądać?

Sobotni mecz Górnika Łęczna z Odrą Opole odbędzie się o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!