Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Łęczna – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 10.09
W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Między 10. miejscem, a 1. jest jedynie 5 punktów różnicy. W ten weekend następna kolejka. W jednym z meczów 10 kolejki zmierzy się Gónik Łęczna z GKS Katowice. Czy goście utrzymają falę zwycięstw i wygrają trzeci mecz z rzędu? Czy może gospodarze ich zatrzymają i wydostaną się ze strefy spadkowej? Zapraszam na zapowiedź spotkania Górnik Łęczna – GKS Katowice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: Górnik Łęczna – GKS Katowice (10.09, 20:00) – zapowiedź meczu

Górnik Łęczna w tym sezonie wygrał zaledwie raz i trzy razy zremisował, pozostałe pięć spotkań to porażki. Teraz gościć będą na swoim boisku GKS Katowice. O dziwo gospodarze są minimalnymi faworytami tego spotkania. Gospodarze na pewno muszą poprawić grę w obronie, bo dotychczas stracili aż 13 bramek. W historii spotkań tych drużyn zdecydowanie lepiej wypadały wyniki po stronie gości. Wygrali oni trzy razy na ostatnie pięć starć, a raz przegrali i raz padł remis.

1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Katowice (10.09, 20:00) - typy

Typy Górnik Łęczna - GKS Katowice

Ciężko typować ten mecz, z racji bardzo słabej postawy Górnika Łęczna. Być może to moment na przełamanie a być może świetna okazja by korzystać z wysokiego kursu na GKS Katowice. Patrząc na ostatnie spotkania można zauważyć, że w trzech z pięciu obie drużyny kończyły mecz z golem. Uważam, że i w tym spotkaniu obie drużyny strzelą gola.

1.84

OBIE STRZELĄ

betfan

1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Katowice (10.09, 20:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Górnika Łęczna z GKS Katowice w ramach 10. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 10 września o 20:00 na Stadionie GKS Górnik Łęczna w Łęcznej. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!