Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Łęczna – Chojniczanka. Typy, kursy, zapowiedź 18.03 | 1. liga
Sobotnie zmagania w 24. kolejce 1. ligi rozpocznie mecz Górnika Łęczna z Chojniczanką. Czy gościom uda się przerwać serię czterech spotkań bez porażki? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Górnik Łęczna – Chojniczanka.

Górnik Łęczna – Chojniczanka: zapowiedź meczu

Górnik Łęczna w sobotę podejmować będzie Chojniczankę. Będzie to mecz w ramach 24. kolejki 1. ligi. Gospodarze zajmują 12. miejsce w tabeli, ale ostatnie tygodnie nie były najlepsze w ich wykonaniu. Grali w kratkę, o czym świadczy porażka z Resovią, wygrana z Arką i remis z Ruchem Chorzów. Chojniczanka zajmuje przedostatnie miejsce w 1. lidze, a obecna forma nie pozwala jej myśleć o utrzymaniu. Zdobyła tylko punkt w czterech kolejkach. W trakcie tej niechlubnej serii przegrała z Chrobrym, Stalą i Ruchem, a zremisowała z Puszczą Niepołomice.

Górnik Łęczna - Chojniczanka: typy

Typy Górnik Łęczna - Chojniczanka

Moim typem na ten mecz jest wygrana Górnika Łęczna. Chojniczanka gra bardzo słabo i nic nie wskazuje na to, aby jej dyspozycja miała szybko ulec zmianie. Gospodarze będą chcieli wykorzystać sposobność i moim zdaniem zdobędą komplet punktów.

2.25

WYGRANA GÓRNIKA

betfan

Górnik Łęczna - Chojniczanka: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Górnika Łęczna z Chojniczanką, odbędzie się 18 marca o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!