Pobierz aplikację betfan na telefon
Gold Cup 2021: USA – Jamajka: typy, zapowiedź

Ostatni ćwierćfinał na Gold Cup 2021. USA zagra z Jamajką, a my postaramy się wyłowić ciekawe i opłacalne zakłady na to spotkanie. 

Gold Cup 2021: Droga obu drużyn do ćwierćfinału

Zacznę od drużyny gospodarzy tego turnieju. Reprezentacja USA wygrała wszystkie mecze grupowe i z dorobkiem 9 punktów awansowała oczywiście do ćwierćfinału z pierwszego miejsca. W dwóch z tych trzech spotkań zawodnicy Stanów Zjednoczonych z pewnością nie zachwycili. Wymęczone zwycięstwo 1:0 z Haiti i bardzo szczęśliwa wygrana również 1:0 z Kanadą to nie to, czego oczekują kibice gospodarzy Gold Cup 2021.

Wyniki USA na Gold Cup 2021:

USA – Haiti 1:0 (1:0)
Martynika – USA 1:6 (0:2)
USA – Kanada 1:0 (1:0)

Jamajka, podobnie jak USA, zapewniła sobie awans do ćwierćfinału już po dwóch kolejkach fazy grupowej. W trzeciej mierzyła się z Kostaryką o to, kto awansuje z pierwszego miejsca i nie będzie musiał grać z gospodarzami już w ćwierćfinale. Niestety, ten mecz nie ułożył się pod dyktando Jamajczyków. Mimo, iż przeważali w całym meczu, to Kostaryka zdobyła decydującą, jedyną bramkę w tym spotkaniu.

Wyniki Jamajki na Gold Cup 2021:

Jamajka – Surinam 2:0 (2:0)
Gwadelupa – Jamajka 1:2 (1:1)
Kostaryka – Jamajka 1:0 (0:0)

Gold Cup 2021: USA – Jamajka (26.07, 03:30) – typ na zwycięzcę pierwszej połowy

Zdecydowanie lepszy kurs mamy na wygranie przez reprezentację USA pierwszej połowy niż całego meczu. Jeżeli spojrzymy uważnie na wyniki w fazie, to USA w każdym z trzech spotkań wygrywało pierwsze połowy. W meczu z Kanadą strzelili nawet bramkę w 1. minucie spotkania, co świadczy o tym, że piłkarze Stanów Zjednoczonych potrafią od pierwszych minut rzucić się na rywala i narzucić swój styl gry. Liczę, że w tym meczu będziemy świadkami podobnego scenariusza.

Proponowany typ: USA wygra pierwszą połowę – kurs 1.93 z oferty BETFAN 

Gold Cup 2021: USA – Jamajka (26.07, 03:30) – typ na bramkę

Drugim typem, jaki przygotowałem na ten mecz jest gol Jamajki. Jamajczykom nie udało się strzelić tylko w meczu z Kostaryką, a trzeba przyznać, że zdecydowanie mieli swoje okazje i mogło się to inaczej potoczyć. Jamajka na pewno nie jest faworytem w spotkaniu z USA, jednak powinna zdobyć przynajmniej jednego gola, ponieważ jak dotąd przez cały turniej prezentuje się bardzo dobrze.

Proponowany typ: Jamajka strzeli gola – kurs 1.78 z oferty BETFAN 

Złoty Puchar CONCACAF 2021 to szesnasta edycja turnieju o Mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej mężczyzn. W tym roku gospodarzem rozgrywek są Stany Zjednoczone.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!