Pobierz aplikację betfan na telefon
Gold Cup 2021: Ostatnie mecze fazy grupowej

W nocy z wtorku na środę czekają nas ostatnie mecze fazy grupowej na turnieju Gold Cup 2021. Zapraszam na typy i zapowiedzi każdego z czterech spotkań.

Gold Cup 2021: Kostaryka – Jamajka (21.07, 01:00)

Bezapelacyjny hit w grupie C. Obie drużyny mają po 6 punktów i są już pewne awansu do fazy pucharowej. Do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie kwestia wygrania grupy i tym samym trafienie na teoretycznie słabszego rywala w ćwierćfinale. W tym meczu nie ma faworyta, a oba zespoły wydają się być na podobnym poziomie piłkarskim. O tym, kto wygra może ostatecznie zadecydować większa chęć i wola walki. Nie odważę się postawić tutaj na którąkolwiek z reprezentacji, jednak liczę na otwarte spotkanie i kilka bramek z obu stron.

Proponowany typ: Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.96 z oferty BETFAN 

Gold Cup 2021: Surinam – Gwadelupa (21.07, 01:00)

Czas na mecz przegranych w grupie C na turnieju Gold Cup 2021. Surinam rozegrał wbrew pozorom dwa bardzo dobre spotkania, jednak w żadnym z nich nie udało im się urwać rywalom ani jednego punktu i tym samym jeszcze przed 3. kolejką żegnają się z turniejem. Na koniec mecz z Gwadelupą, która również ma 0 punktów, jednak piłkarsko zaprezentowała się moim zdaniem o wiele gorzej. Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo reprezentantów Surinamu.

Proponowany typ: Surinam wygra – kurs 1.53 z oferty BETFAN

Gold Cup 2021: Honduras – Katar (21.07, 03:00)

Oprócz ostatniej kolejki w grupie C, tej samej nocy czekają nas dwa meczy na zakończenie grupy D. Sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa, ponieważ pewny awansu jest tylko Honduras, który może odpuścić ostatni mecz z Katarem. Oba zespoły zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie z dorobkiem odpowiednio 6 i 4 punktów. Można powiedzieć, że remis urządza obie ekipy, ponieważ Hondurasowi daje pierwszą lokatę, a Katarowi awans do fazy pucharowej.

Proponowany typ: Remis – kurs 3.05 z oferty BETFAN 

Gold Cup 2021: Panama – Grenada (21.07, 03:00)

Równolegle do spotkania Hondurasu z Katarem będzie się toczył mecz Panamy z Grenadą. Oczywiście, faworyt jest tutaj tylko jeden – Panama, która musi wygrać wysoko i liczyć na porażkę Kataru, żeby awansować do fazy play-off. Grenada to kompletny outsider tej grupy. Jak na razie dwukrotnie przegrali 0:4 z Hondurasem i Katarem. Panamczycy muszą wygrać wysoko, żeby dać sobie szanse na awans, dlatego decyduję się na typ z handicapem

Proponowany typ: Panama wygra minimum trzema bramkami – kurs 1.61 z oferty BETFAN 

Złoty Puchar CONCACAF 2021 to szesnasta edycja turnieju o Mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej mężczyzn. W tym roku gospodarzem rozgrywek są Stany Zjednoczone.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!