Pobierz aplikację betfan na telefon
Gold Cup 2021: Druga kolejka w grupie D

Czas na 2. kolejkę w grupie D na Gold Cup 2021. W nocy z soboty na niedzielę będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania Panamy z Hondurasem. Zagra również Katar z Grenadą.

Gold Cup 2021: Grenada – Katar (18.07, 01:30)

Katar został gościnnie zaproszony na tegoroczną edycję Gold Cup i jak dotąd zaprezentował się jak najbardziej pozytywnie w pierwszym spotkaniu, remisując z Panamą 3:3. Obie drużyny dały pokaz naprawdę popisowej, ofensywnej gry. Aż miło się na to patrzyło. Życzylibyśmy sobie oglądać wyłącznie takie spotkania. Grenada z kolei poniosła dotkliwą porażkę w pierwszym meczu z Hondurasem aż 0:4. Widać, że Grenada jest zespołem zdecydowanie odstającym umiejętnościami z całej czwórki w grupie D.

Oczywiście, to Katar jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Kursy na ich zwycięstwo to tylko 1.09, na remis 9.00, a na wygraną Grenady aż 23.50. Ja jednak myślę, że zawodnicy Kataru są w stanie wygrać ten mecz więcej niż jedną bramką. A być może i Grenadzie uda się strzelić pierwszego gola na turnieju Gold Cup 2021. Myślę, że są to na pewno bardzo możliwe scenariusze.

Proponowany typ: Powyżej 3.5 goli – kurs 1.99 z oferty BETFAN 

Gold Cup 2021: Panama – Honduras (18.07, 03:30)

Sytuacja w grupie D jest następująca: na pierwszym miejscu znajduje się Honduras, który pewnie ograł Grenadę 4:0 w pierwszym meczu. Na drugim miejscu „ex aequo” znajdują się Panama i Katar, które mają po jednym punkcie. Ostatnia jest oczywiście Grenada. W drugiej kolejce mamy niewątpliwie hit grupy D, czyli mecz pomiędzy Panamą a Hondurasem, który może rozstrzygnąć, która z tych drużyn zajmie pierwsze miejsce w fazie grupowej.

Honduras i Panama to zespoły o zbliżonym potencjale piłkarskim i ich mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Wydaję mi się jednak, że to właśnie Honduras pokazał w pierwszej kolejce, że jest bardzo mocnym zespołem i będzie się liczył na tegorocznym Gold Cup. Kursy na zwycięstwo gości w BETFAN prezentują się dość obiecująco, dlatego decyduję się skorzystać z takiej oferty.

Proponowany typ: Zwycięstwo Hondurasu – kurs 2.23 z oferty BETFAN 

Złoty Puchar CONCACAF 2021 to szesnasta edycja turnieju o Mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej mężczyzn. W tym roku gospodarzem rozgrywek są Stany Zjednoczone.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!