Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz: typy, kursy, zapowiedź | 19.03 1. liga
Kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, również na zapleczu Ekstraklasy. GKS Tychy w ramach 24. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Sandecję Nowy Sącz. Jeszcze goście mają szanse na utrzymanie w tym sezonie, choć są na ostatnim miejscu w tabeli. Za sobą mają ciężki sezon, pełen wielu remisów, które poniekąd też postawiły ich w sytuacji jakiej są. Czy tym razem uda im się zgarnąć komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz: Zapowiedź meczu

GKS Tychy nie prosperuje w tym sezonie za dobrze, ale mają aktualnie pewną pozycję w lidze, na 11. lokacie. O wiele lepiej radzą sobie na swoim terenie, gdzie podejmą dziś Sandecje. Zespół z Nowego Sącza jest aktualnie ostatnią drużyną tabeli i nie radzą sobie na tyle , by móc regularnie punktować. Na szczęście dla nich 1 liga polska jest na tyle wyrównana, że dwa mecze z trzema punktami, mogą sprawić, że przeskoczą nawet o pięć miejsc. Problem w tym, że na wyjazdach nie są praktycznie żadnym zagrożeniem.

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz: - Typ na mecz

GKS Tych traci sporo punktów do strefy barażowej o awans. Mimo wszystko będą z pewnością walczyć o jak najlepsza lokatę w tym sezonie. Sandecja zdobyła tylko dwie bramki w poprzednich pięciu wyjazdowych spotkaniach.i nie wygrała na wyjeździe w tym sezonie. Stawiam, że goście nie strzelą gola.

2.83

SANDECJA NIE STRZELI

betfan

GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy GKS Tychy a Sandecją Nowy Sącz w ramach 24. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 marca o 18:00 na stadionie miejskim w Tychach. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!