Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Tychy – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zapowiedź 05.11

W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 17. kolejki GKS Tychy  zmierzy się z Ruchem Chorzów. Świetna postawa gości w tym sezonie plasuje ich aktualnie wysoko na miejscu 3. Tracą zaledwie trzy punkty do lidera. Gospodarze nie potrafią znaleźć rytmu meczowego i czeka ich dziś bardzo trudne zadanie. Czy będą w stanie zatrzymać rozpędzonych rywali? Zapraszam na zapowiedź spotkania GKS Tychy – Ruch Chorzów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: GKS Tychy – Ruch Chorzów (05.11, 17:30) – zapowiedź meczu

Chorzowianie znakomicie weszli w sezon i kontynuują go wciąż, regularnie punktując. Na słowa uznania zasługują przede wszystkim obrońcy i bramkarz, bo Ruch do tej pory po 16 kolejkach stracił tylko 15 goli, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze. Aktualnie znajdują się na 3. lokacie tracąc trzy punkty do lidera. Ich rywal ma się nieco gorzej, bo stracił już w tym sezonie 27 bramek i na ten moment znajdują się w drugiej części tabeli, na 11. pozycji. Ciężko upatrywać czegoś więcej od nich, zwłaszcza, że ich starcia są bardzo nierówne.

 

1. Liga: GKS Tychy - Ruch Chorzów (05.11, 17:30) - typy

Typy GKS Tychy - Ruch Chorzów

Z pewnością goście będą walczyli do samego końca o pełną pulę. Mają do tego predyspozycję i już udowodnili w tym sezonie, że świetnie idzie im gra nie tylko na swoim terenie. Nie przegrali, bowiem żadnego meczu w ostatnich pięciu wyjazdowych potyczkach. Stawiam, że Ruch wygra lub zremisuje.

1.43

RUCH CHORZÓW

WYGRA LUB ZREMISUJE

betfan

1. Liga: GKS Tychy - Ruch Chorzów (05.11, 17:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz GKS Tychy z Ruchem Chorzów w ramach 17. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 5 listopada o 17:30 na Stadionie Miejskim w Tychach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!