Pobierz aplikację betfan na telefon
Puszcza – GKS Tychy: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | I Liga

W wieczornym meczu 1. Ligi piłkarze Puszczy Niepołomice spróbują po raz kolejny wiosną zagrać dobre zawody. Przyszłość obu klubów jest już raczej wyjaśniona, ale zawsze można zająć wyższe miejsce. GKS Tychy ma 7 punktów przewagi nad strefą spadkową, natomiast Puszcza spokojnie utrzyma się w strefie barażowej. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Puszcza – GKS Tychy.

Puszcza – GKS Tychy: zapowiedź meczu

W tabeli formy GKS Tychy wypada obecnie bardzo blado, ponieważ w 5 meczach ugrał 7 punktów. Mimo to są na najlepszej drodze do utrzymania się.

W meczach Puszcza kontra GKS Tychy częściej z wygranej cieszyli się dotychczas goście. Cztery razy w historii zdołali tu wygrać. Gospodarze tylko dwa razy. Jeśli Puszcza dziś przegra to będzie ich czwarta porażką wiosną.

Od 26 lutego piłkarze gospodarzy nie trafili do siatki rywala tylko w jednym meczu, którym był remis bezbramkowy z Resovia Rzeszów. 

 

Puszcza - GKS Tychy: typy

Komplet punktów da gospodarzom matematyczne szansę na zajęcie nawet drugiej lokaty. Postawię na gospodarzy, którzy grają o wyższe cele w tym sezonie i zwyczajnie będą mieć więcej chęci na wygranie. Goście z Tych swoje już w tym sezonie wykonali.

1.83

PUSZCZA WYGRA

betfan

 

Puszcza - GKS Tychy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Puszcza Niepołomice kontra GKS Tychy, odbędzie się 21 maja na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!