Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Tychy – Chojniczanka. Typy, kursy, zapowiedź 11.11 | 1. liga

W pierwszym meczu 18. kolejki 1. ligi, GKS Tychy podejmować będzie Chojniczankę. Gospodarze zajmują 11. miejsce w tym sezonie, za to goście przegrali w poprzednich pięciu kolejkach. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz GKS Tychy – Chojniczanka.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. liga: GKS Tychy – Chojniczanka (11.11, 18:00) – zapowiedź meczu

18. kolejkę 1. ligi, rozpocznie starcie GKSu Tychy z Chojniczanką. Gospodarze tego meczu zajmują dopiero 11. pozycję, choć chcieliby włączyć się do walki o awans. Grają w kratkę, ponieważ przegrali z Puszczą Niepołomice, ale pokonali Stal Rzeszów i zremisowali z Ruchem Chorzów. Chojniczanka ma bardzo złą serię od października. Przegrała we wszystkich pięciu kolejkach, dlatego spadła na 16. miejsce. Niedawno musiała uznać wyższość Arki Gdnia, Odry Opole i GKSu Katowice.

1. liga: GKS Tychy - Chojniczanka (11.11, 18:00) - typy

Typy GKS Tychy - Chojniczanka

Chojniczanka jest w bardzo słabej dyspozycji, dlatego faworytem do zwycięstwa jest GKS Tychy. Gospodarze chcieliby włączyć się co najmniej do walki o baraże, dlatego muszą wykorzystać gorszy okres Chojniczanki.

2.22

WYGRANA GKSU TYCHY

betfan

1. liga: GKS Tychy - Chojniczanka (11.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz GKSu Tychy z Chojniczanką, odbędzie się 11 listopada o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!