Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Wisła Kraków: typy, kursy, zapowiedź | 04.03 1. liga
Kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, również na zapleczu Ekstraklasy. GKS Katowice w ramach 22. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Wisłą Kraków. Goście wciąż mają duże szanse na awans, choć aktualnie znajdują się na 7. lokacie, tuż za miejscami premiowymi. Gospodarze mimo 10. pozycji, również mają w zasięgu top 6. Kto przybliży się do awansu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu GKS Katowice – Wisła Kraków.

GKS Katowice – Wisła Kraków: Zapowiedź meczu

1. liga polska wróciła późno, ale zdążyła rozegrać już trzy kolejki. Tak też GKS Katowice zostało dość szybko zweryfikowane i po dwóch remisach, w poprzednim meczu przegrali. Teraz przyjdzie im stawić czoła Wiśle Kraków, która za wszelką cenę chce wrócić do Ekstraklasy. Ich droga też nie jest najłatwiejsza, ale od powrotu ligi wygrali każde spotkanie i są coraz bliżej topu, a więc i szansy na powrót. W poprzednim starciu tych ekip, biała gwiazda potrafiła odwrócić losy i na swoim boisku wygrali 2:1, po tym jak do przerwy przegrywali 0:1.

GKS Katowice - Wisła Kraków: - Typ na mecz

Poprzedni mecz to szybki i niespodziewany gol GKSu, ale i waleczny powrót Wisły, by zatrzymać komplet punktów. Tak naprawdę to oni prowadzili grę przez całe spotkanie i stawiali warunki. Tutaj, tym bardziej patrząc na formę obu zespołów, również to goście powinni być bardziej aktywni. Ich wyniki i jakość jaką ostatnio prezentowali, jasno wskazuje, że jadą do Katowic po trzy punkty. Stawiam wygraną białej gwiazdy.

2.33

WISŁA KRAKÓW WYGRA

betfan

GKS Katowice - Wisła Kraków: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy GKS Katowice, a Wisłą Kraków w ramach 22. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 4 marca o 17:30 na stadionie GKS w Katowicach. Mecz będzie emitowany z polskim komentarzem przez stację Polsat Sport News.
      • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!