Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 27.05 | I Liga

Na finiszu rozgrywek Ruch Chorzów zagra swoje dwa ostatnie spotkania z GKS Katowice oraz GKS Tychy. Będą to dwa najważniejsze mecze sezonu dla zespołu Niebieskich, bowiem w przypadku, gdy wygrają oba to bez względu na to jak zagra Wisła Kraków to klub z Chorzowa awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy. Mobilizacja w Chorzowie jest tym bardziej większa, że mogą również wygrać całe rozgrywki. Czy któryś z GKS-ów powstrzyma plany Ruchu o bezpośrednim awansie do Ekstraklasy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz GKS Katowice – Ruch Chorzów.

GKS Katowice – Ruch Chorzów: zapowiedź meczu

Ruch Chorzów w trwającej kampanii wygrał już 16 spotkań co jest trzecim najlepszym wynikiem w całej lidze. Tylko 9 wygranych zanotował GKS Katowice. Gospodarze meczu zacięli się w lidze, ponieważ zremisowali 3 ostatnie spotkania. Przez co czekają na wygraną u siebie od płowy kwietnia. Historycznie patrząc na rywalizację tych dwóch wielkich klubów to mamy remis w meczach rozgrywanych w Katowicach. Dwa razy wygrywały ze sobą te zespoły i tylko raz oglądaliśmy remis. W tabeli formy za ostatnie mecze najlepiej w całej lidze prezentuje się właśnie Ruch Chorzów, który na 15 punktów zdobył 12, natomiast GKS w tym samym czasie ugrał tylko połowę dorobku Ruchu. Czeka nas o to kto zajmie dwa pierwsze miejsca dające awans. Przed ostatnimi meczami w lepszej sytuacji pozostają ŁKS oraz Ruch, Wisła, Termalika oraz Puszcza muszą liczyć na szczęście. 

 

GKS Katowice - Ruch Chorzów: typy

W ostatnich dwóch meczach sezonu gości z Chorzowa nie zabraknie ognia oraz woli walki, by już teraz zapewnić sobie bezpośredni awans do Ekstraklasy. GKS Katowice na pewno serio potraktuje ten mecz. Przecież kibice tego klubu mają na pieńku z fanami z Chorzowa więc postawię na to, że w obu zespołach ta ogromna mobilizacja, by wygrać mecz ze względu na presję ze strony swoich kibiców, skończy się tym, że na pewno obie strzelą gola. 

1.85

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

GKS Katowice - Ruch Chorzów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz GKS Katowice kontra Ruch Chorzów, odbędzie się 27 maja na Stadionie Miejskim w Katowicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!