Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Resovia. Typy, kursy, zapowiedź 18.03 | 1. liga
W ostatnim sobotnim meczu 24. kolejki 1. ligi, GKS Katowice zagra z Resovią Rzeszów. Gospodarze mają jeszcze nadzieję na przebicie się do strefy barażowej. Przyjezdni są za to skupieni na zapewnieniu sobie utrzymania. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz GKS Katowice – Resovia Rzeszów.

GKS Katowice – Resovia Rzeszów: zapowiedź meczu

Na zakończenie sobotnich zmagań w 24. kolejce 1. ligi, GKS Katowice zagra z Resovią Rzeszów. Gospodarze liczą na to, że uda im się przebić do strefy barażowej, ale muszą zdecydowanie poprawić swoje wyniki. W rundzie wiosennej nie udało im się jeszcze wygrać. Niedawno zremisowali z Sandencją, a wcześniej przegrali z Wisłą Kraków i Zagłębiem Sosnowiec. Resovia Rzeszów gra całkiem dobrze, dlatego oddaliła się od strefy spadkowej na trzy punkty. Niedawno ograła Odrę i Górnik Łęczna, ale przegrała aż 0:4 z Arką Gdynia.

GKS Katowice - Resovia Rzeszów: typy

Typy GKS Katowice - Resovia Rzeszów

GKS Katowice na papierze prezentuje się nieco lepiej. Dyspozycja tej drużyny w ostatnich tygodniach pozostawia jednak wiele do życzenia. Resovia za to radzi sobie całkiem dobrze, o czym świadczą dwie wygrane w trzech minionych kolejkach. Stawiam zatem na podział punktów.

3.70

REMIS

betfan

GKS Katowice - Resovia Rzeszów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz GKSu Katowice z Resovią Rzeszów, odbędzie się 18 marca o 20:00. Żadna polsa stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!