Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel: typy, kursy, zapowiedź 17.12 | PlusLiga

Ostatnim sobotnim meczem w ramach rozgrywek Plus Ligi będzie spotkanie rozgrywane w Katowicach. Miejscowy GKS podejmie wespół lidera ligi – Jastrzębski Węgiel. Choć oba zespoły dzieli różnica 21 punktów to nie widać tego po ostatnich meczach w ich wykonaniu. Nawet Jastrzębski Węgiel ostatnio częściej przegrywa niż odnosi zwycięstwa. Czy to możliwe, że ogromna szansa pojawia się przed siatkarzami GKS Katowice? Sprawdźmy to! Zapraszam na zapowiedz oraz typy na to spotkanie!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel (17.12, godz. 20:30) – zapowiedź 

Jastrzębski Węgiel aż 3 z 5 ostatnich meczów w Plus Lidze kończył jako przegrany. To kiepski wynik. Natomiast gospodarze notują serię aż 3 porażek z rzędu i nie wygląda na to, by coś mogło zmienić się w meczu przeciwko Jastrzębskiemu. W ostatnich latach, gdy grali przeciwko sobie to na pięć meczów, pięć wygranych padało łupem siatkarzy gości. GKS zajmuje dopiero 12. miejsce w ligowej tabeli, wyprzedzając jedynie 4 zespoły. Na przesunięcie w górę tabeli po ewentualnej wygranej siatkarze GKS-u nie mają co liczyć gdyż strata punktowa zrobiła się już tak spora, że żeby piąć się w górę potrzeba regularnych zwycięstw, a z tymi obecnie kiepsko. Na pocieszenie trochę kibiców GKS Katowice warto wspomnieć, że wszystkie 4 ostatnie porażki to porażki z drużynami z TOP8 w tabeli więc też z mocniejszymi zespołami. Z kolei Jastrzębski Węgiel potrafił ostatnio przegrać z Cuprum Lubin, a więc drużyną nie do końca z topowej czołówki.

 

Plus Liga: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (17.12, godz. 20:30) – typ 

1.95

WYGRA JASTRZĘBSKI

betfan

Spodziewam się, że obejrzymy jednostronne widowisko. Goście jeśli wygrają to zostaną prawdopodobnie samodzielnym liderem. Motywacja zatem godna tego, by rozprawić się dość szybko i łatwo z GKS Katowice, jak najbardziej jest.

Plus Liga: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel (17.12, godz. 20:30) – transmisja 

Mecz GKS Katowice kontra Jastrzębski Węgiel zostanie rozegrany w ramach 16. kolejki Plusligi 17 grudnia o godzinie 20:30 w Olsztynie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!