Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – GKS Tychy: Typy, kursy, zakłady 10.05

Już w piątek w Fortuna 1 Liga czeka nas bardzo ciekawe i ważne starcie.GKS Katowice podejmie na własnym obiekcie GKS Tychy. Z pewnością dla obu ekip to piekielnie ważne spotkanie, albowiem walczą one o baraże do Ekstraklasy. Kto więc w tym spotkaniu znacznie przybliży się, aby grać o Ekstraklasę? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Katowice – GKS Tychy.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Katowice – GKS Tychy?
  2. Zapowiedź meczu GKS Katowice – GKS Tychy
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Katowice – GKS Tychy?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice – GKS Tychy?

GKS Katowice – GKS Tychy typy bukmacherskie

1.73

OBIE STRZELĄ

betfan

Zarówno GKS Katowice, jak i GKS Tychy grają w tym sezonie na bardzo zbliżonym poziomie do siebie. To sprawia, że i to starcie zapowiada się na niezwykle wyrównane. Ekipa, która w nim okaże się zwycięska znacznie przybliży się do barażów o Ekstraklasę. Wydaje się, że to GKS Katowice ma nieco większe szanse, albowiem będzie grać to spotkanie u siebie, jednak nie można skreślać też GKS-u Tychy, który gra solidnie. Jako, że zmierzą się bardzo zbliżone do siebie poziomem ekipy to typuję, że obie ekipy strzelą gola po kursie 1.73.

 

GKS Katowice - GKS Tychy kursy bukmacherskie

  • Wygrana GKS Katowice – 2.55
  • Remis – 3.20
  • Wygrana GKS Tychy – 2.65
  • Powyżej 2.5 goli – 1.90
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.73

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Katowice - GKS Tychy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 2.55). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - GKS Tychy, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Katowice - GKS Tychy to może liczyć na kurs 3.60 Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.90, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

GKS Katowice - GKS Tychy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy GKS-em Katowice, a GKS-em Tychy w ramach 32. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 10. maja o 20:30 na Stadionie Miejskim w Tychach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu GKS Katowice - GKS Tychy przeprowadzi Polsat Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!