Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Chojniczanka: Typy, kursy, zapowiedź 05.11

W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Jak co roku są walka praktycznie całej ligi jest bardzo wyrównana. W  jednym z meczów 17. kolejki GKS Katowice zmierzy się z Chojniczanką. Gospodarze przez ostatnie słabe wyniki wypadli z top 6, jednak teraz przychodzi możliwość przełamania. Zagrają z 16. w tabeli Chojniczanką, która jest chyba w jeszcze gorszej gorszej formie. Czy goście zaskoczą w tym starciu? Zapraszam na zapowiedź spotkania GKS Katowice – Chojniczanka.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: GKS Katowice – Chojniczanka (05.11, 20:00) – zapowiedź meczu

Chojniczanka przegrała cztery razy z rzędu, choć każde spotkanie było bardzo wyrównane, bo kończyło się wynikiem 1:2. Gospodarze do niedawna byli stawiani w roli pewnej drużyny, która weźmie udział chociażby w barażach na koniec sezonu. Teraz jednak wypadli z pierwszej szóstki. Wciąż mogą pochwalić się najlepszą obroną w lidze, bo na ten moment mają straconych jedynie 13 goli, podczas gdy ich najbliższy rywal ma w tej statystyce dwukrotnie wyższą wartość. W zeszłym sezonie na swoim terenie GKS nie dał rady rywalom, w tym jednak drużyna z Chojnic jest w o wiele gorszej sytuacji.

 

1. Liga: GKS Katowice - Chojniczanka (05.11, 20:00) - typy

Typy GKS Katowice - Chojniczanka

GKS wciąż stawiany jest jako faworyt w tym spotkani, mimo braku wygranych w czterech ostatnich meczach. Mimo wszystko uważam, że to słuszny typ, bo nadal ich obrona sprawuje się świetnie i gdy tylko poprawią skuteczność to z pewnością wrócą znów do top 6 . Stawiam, że Katowice wygrają.

1.96

GKS KATOWICE

WYGRA

betfan

1. Liga: GKS Katowice - Chojniczanka (05.11, 20:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz GKS Katowice, a Chojniczanką w ramach 17. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 5 listopada o 20:00 na Stadionie GKS Katowice. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport News.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!