Benfica – Braga: Typy, kursy, zapowiedź 06.05 | Liga Portugalska

Bartłomiej Cichecki

05 maja 2023

benfica-typy-zapowiedz

Przed sezonem nikt nie zakładał, że Benfica nie będzie znowu mistrzem. Najlepsza kadra, mnóstwo nowych talentów i bardzo dobry początek sezonu kazały znów wierzyć, że w Portugalii będzie na koniec sezonu po staremu. A tu jednak będą emocje do samego końca, bo tak naprawdę wciąż mistrzem mogą zostać trzy zespoły, a dwa z nich zagrają w tym meczu. Braga rozgrywa znakomity sezon i każdy zastanawia się czy aby to nie jest sezon, w którym pokażą fika z makiem wielkiej dwójce czyli Porto oraz Benfice. Czy tak będzie?  Zapraszam na zapowiedz i typy bukmacherskie do spotkania Benfica – Braga! 

Benfica – Braga – zapowiedź meczu

W meczach Benfica kontra Braga mamy przyjemność w ostatnich latach cieszyć się z tego widowiska za sprawą dużej liczby bramek. W ostatnim meczu padło ich aż 2, w jeszcze poprzednim 3, a w nieco dawniejszych 5 oraz 7. To prawdziwy mecz potencjał na bramki. 

Braga jest w tym sezonie doskonała na wyjazdach. 36 punktów to najlepszy wynik w lidze obok Benficy, która ma oczko więcej. Tylko jedna porażka gości w delegacji. A w ostatnich meczach wyjazdowych 4 wygrane z rzędu.

Strata punktów u siebie to dla Benficy chleb powszedni, ale tylko z ekipami z topu. W tym sezonie wiosną tracili punkty tylko z Interem, Sportingiem oraz Porto. Z Braga stracili punkty u nich remisując (3:3). 

 

Benfica - Braga - typy

Benfica i Braga to dwie najpiękniej grające drużyny ligi portugalskiej w tym sezonie. W pierwszym meczu oglądaliśmy aż sześć goli i podobnie może być w Lizbonie. Postawię na to, że zespoły te na pewno raz skierują piłkę do siatki, a kto wygra? Wygra lepszy. 

1.73

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Benfica - Braga - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Ligi Portugalskiej Benfica kontra Braga odbędzie się 6. maja na Stadionie w Lisbonie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven SPORTS. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Polsat Box.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy