Pobierz aplikację betfan na telefon
Getafe – Girona: typy, kursy, zapowiedź 04.03 | La Liga

Getafe w ostatnich 4 meczach zawsze strzelało bramkę, a mimo to wygrali tylko jeden z nich. Girona wygrała w tym samym czasie 3 z nich. Tak wielka różnica między Getafe, a Girona pozwala tym drugim w razie wygranej na Coliseum Alfonso Perez przesunąć się w tabeli nawet na miejsce 8 i mieć tylko oczko straty do miejsca dającego możliwość gry o europejskie puchary.  Zapraszam na zapowiedz meczu Getafe – Girona!

Getafe – Girona – zapowiedź

Getafe jeśli wygrywa w tym sezonie to robi to najczęściej na własnym obiekcie. Teraz stoi przed szansą na kolejne 3 punkty.

Girona jest w ostatnich tygodniach w gazie. Ich forma eksplodowała, a prowadzenie do przerwy (3:1) z Athletic Bilbao na ich stadionie jest tego najlepszym dowodem.

Jeśli forma Girony nie opadnie to możemy być świadkami tego, że goście dostaną do Ligi Konferencji poprzez La Liga.

 

Getafe - Girona - Typy bukmacherskie, kursy

2.81

GIRONA WYGRA

betfan

Przewrotnie postawię na zwycięstwo gości. Getafe jeśli przegrywa u siebie to tylko jedną bramką. W ostatnim czasie też częściej wygrywała Girona niż Getafe więc mam nadzieje, że taki status po tym meczu się utrzyma. 

Getafe - Girona - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Mecz Getafe kontra Girona w ramach 24. kolejki La Liga, zostanie rozegrany na Coliseum Alfonso Perez. Początek spotkania o godzinie 14.00.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL + Sport 2  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!