Pobierz aplikację betfan na telefon
Gerwyn Price – Connor Scutt: Typy, kursy, zapowiedź 18.12
W poniedziałek swoje zmagania n a Mistrzostwach Świata 2024 w darcie rozpocznie Gerwyn Price. Jego pierwszym rywalem będzie pogromca Krzysztofa Kciuka, czyli Anglik Connor Scutt. Oczywiście Walijczyk powinien spokojnie ograć swojego rywala, jednak jak pokazał choćby wczorajszy mecz Humphriesa pierwsze mecze nie są łatwe i rywale mogą napsuć krwi. Czy Scutt będzie w stanie sprawić niespodziankę? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Gerwyn Price – Connor Scutt.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Gerwyn Price – Connor Scutt?
  2. Zapowiedź spotkania Gerwyn Price – Connor Scutt
  3. Jakie są kursy na Gerwyn Price – Connor Scutt?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Gerwyn Price – Connor Scutt?
Sprawdź również specjalną promocję BETFAN: PDC Mistrzostwa Świata dart 2024: Typy, kursy, zapowiedź, transmisja

CODZIENNE FREEBETY ZA DARTS!

Trwają PDC Mistrzostwa Świata. Jest to doskonała okazja do zgarniania codziennych freebetów za stawianie kuponów na darts. Graj PDC Mistrzostwa Świata i odbieraj freebet 10 zł! Mało tego! Rozdajemy jeszcze freebety zależne od wydarzeń. Płacimy:
Freebet 50 zł za skończenie lega w 9 lotkach
Freebet 30 zł za checkout 170
Freebet 10 zł za wygraną Polaka

Gerwyn Price – Connor Scutt typy bukmacherskie

1.88

SCUTT WYGRA SETA

betfan

Analizę zaczniemy od Connora Scutta, albowiem o nim wiemy już coś więcej, ponieważ Anglik rozegrał już starcie 1 rundy Mistrzostw Świata, gdzie okazał się lepszy od Krzysztofa Kciuka. W tamtym meczu Scutt nie był do ugryzienia i Polak nie miał zbyt wiele do powiedzenia przegrywając 0:3. Scutt zagrał tam na średniej wynoszącej 95,97. Z pewnością jest to dobra średnia i jeżeli będzie w stanie to powtórzyć z Gerwynem, a nawet coś dorzucić to set moim zdaniem jest jak najbardziej realny. Oczywiście Scutt musiałby być także skuteczny na podwójnych, ale jak pokazał choćby wczoraj mecz Humphriesa topowi zawodnicy formę trzymają na koniec turnieju. Jeżeli Scutt zagra to co z Kciukiem to jest jak najbardziej w stanie wygrać seta i tak też typuję po kursie 1.88 w Betfan.

Gerwyn Price – Connor Scutt kursy bukmacherskie

  • Wygrana Price-a – 1.10
  • Wygrana Scutta – 6.30

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gerwyn Price – Connor Scutt wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Walijczyk Gerwyn Price (kurs 1.10). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma natomiast Anglik – Connor Scutt, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 6.30.

Gerwyn Price – Connor Scut GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

  Poniedziałkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Gerwynem Pricem, a Connorem Scuttem w ramach 2 rundy, odbędzie się 18 grudnia o 23:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu  przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!