Pobierz aplikację betfan na telefon
Gerard Pique zostanie zastąpiony przez Erica Garcię?

Gerard Pique doznał fatalnej kontuzji w meczu z Atletico Madryt (0:1). Hiszpan prawdopodobnie przez sześć miesięcy nie będzie mógł grać w piłkę. Wiadomo już, kto prawdopodobnie zajmie jego miejsce.

GERARD PIQUE MOŻE PAUZOWAĆ NAWET PÓŁ ROKU

Gerard Pique to podstawowy obrońca Barcelony. W tym sezonie zagrał już w dziesięciu meczach w La Liga i Lidze Mistrzów i strzelił jednego gola. W meczu z Atletico doznał poważnej kontuzji, a opuścił boisko utykając. Nie wiadomo dokładnie, jak długo będzie pauzował 33-latek. Optymistyczny scenariusza zakłada około trzy miesiące przerwy. Ten pesymistyczny ponad pół roku.

ERIC GARCIA ZASTĄPI GO NA ŚRODKU OBRONY

Z tego powodu Barcelona poważnie rozważa ściągnięcie nowego środkowego obrońcy, bo aktualnie kontuzjowani są również Ronald Araujo oraz Samuel Umtiti, a w pełni zdrowy jest jedynie Gerard Pique. Prawdopodobnie Duma Katalonii ściągnie Erica Garcię. To 19-letni defensor, który swoje pierwsze kroki stawiał właśnie w Blaugranie, jednak w 2017 roku odszedł do szkółki Manchesteru City. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2021 roku i prawdopodobnie nie zostanie przedłużony.

Garcia najpewniej już w styczniu zasili Barcelonę. Taki scenariusz jest na ten moment najbardziej prawdopodobny.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!