Pobierz aplikację betfan na telefon
Gent – Molde: typy, kursy, zapowiedź | 03.11 Liga Konferencji
W tabeli grupy F Ligi Konferencji zostało ostatnie miejsce do obsadzenia. Drugie obecnie jest Molde, które ma 7 punktów. Dwa mniej ma gospodarz tego meczu czyli Gent. Gospodarze mają własny stadion za sobą, goście gwarantują, że padają w ich meczach bramki. Jak zakończy się mecz tych drużyn w walce o awans? Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz typy!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Konferencji: Gent – Molde (03.11, 18:45) – zapowiedź meczu

W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Oba te zespoły solidarnie przegrały swoje mecze z liderem i zwycięzcą grupy – szwedzkim Djurgarden. Gospodarze jeśli marzą o awansie do fazy pucharowej po prostu muszą wygrać, w każdym innym przypadku, goście awansują z drugiego miejsca. Norwegom wystarczy na przykład remis. Czego już we wrześniu dokonali. Ciężko wskazać tu faworyta mimo, że Belgowie są na 5 ostatnich meczów wygrali tylko 2, to wydają się być minimalnie lepsi. Oba zespoły straciły tyle samo bramek w fazie grupowej czyli 6. Stawiają one raczej na ofensywny styl gry. Tego ofensywnego stylu spodziewam się bardziej ze strony gospodarzy.

Liga Konferencji: Gent - Molde (03.11, 18:45) - typ

Obstawiam, że sprawa tego kto ostatecznie awansuje, rozstrzygnie się nie udziału więcej niż 3 bramek. Tak naprawdę remis powinien urządzać oba zespoły.

1.99

GENT WYGRA

betfan

Liga Konferencji: Gent - Molde (03.11, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy w ramach 6. kolejki pomiędzy Gent, a Molde odbędzie się 3.  listopada o 18:45 na Ghelamco Arena w Gent. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!