Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice: typy, kursy, zapowiedź 04.06 | II Liga

Bartłomiej Cichecki

04 czerwca 2023

W niedziele w Krakowie będą mogli przyczynić się do zabrania ze sobą Górnika Polkowice do trzeciej ligi. Goście są przed ostatnią kolejką sezonu 2022/2023 tuż nad strefą spadkową i do utrzymania teoretycznie wystarczy im dobry wynik w meczu rezerw Zagłębia Lubin. Lepiej oczywiście jednak wziąć sprawę utrzymania we własne ręce i nogi. Górnik Polkowice pokonał niedawno mistrza – Polonię Warszawa czym pokazał, że ma w sobie dużo determinacji, by nie spaść z ligi, ale jak będzie? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice.

Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice: zapowiedź meczu

Nie uchronili się przed spadkiem piłkarze zasłużonej Garbarni Kraków i jako najgorszy zespół zlatują z ligi. Czy pociągną ze sobą Górnik Polkowice? Istnieje na to spora szansa, ponieważ Górnik Polkowice ma ostatnio sporo szczęścia. Wygrał z mistrzem ligi Polonią Warszawa, po czym dopisać mógł sobie bezcenne 3 punkty. Górnik raczej kilka meczów przed meczem z Polonią raczej nie zakładałby w ciemno wygranej z potencjalnym mistrzem ligi. Polonia mająca już zapewniony awans do pierwszej ligi, przegrała w Polkowicach i wyglądało to na typowy mecz po świętowaniu awansu. Jednak do utrzymania Górnika w lidze nie potrzebny będzie nawet ich remis w Krakowie. Wszystko zależy czy Zagłębie Lublin 2, wygra swój mecz, co jest obowiązkowe dla Miedziowych jeśli chcą utrzymać się kosztem Górnika Polkowice. 

 

Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice: typy

Oba zespoły nie grały szczelnie w defensywie przez cały sezon przez co jedna z nich już spadła, a druga może to zrobić jeśli wynik jej meczu w Krakowie wykorzystają rezerwy Zagłębia Lubin. Postawię na to, że padną w tym spotkaniu co najmniej trzy bramki. Garbarnia w ostatnich meczach traci już po trzy bramki co wskazuje na spore problemy w tyłach, natomiast walczący o ligowy byt Górnik, strzelił zawsze gola w wyjazdowym meczu wiosną i w Krakowie też będzie musiał to zrobić.

1.64

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Garbarnia Kraków kontra Górnik Polkowice, odbędzie się 4 czerwca na Stadionie Miejskim w Krakowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy