Gambit – Faze, Specjalna oferta w BETFAN

Dzisiaj dla odmiany zajmiemy się e-sportem. Obecnie trwa IEM w Kolonii, w którym gracze rywalizują między sobą w popularnej grze Counter-Strike GO. W piątek rozpoczynają się mecze ćwierćfinałowe. Gambit zagra z FaZe.

Gambit – FaZe (16.07, 19:15) – MATCHDAY BOOST

Trzeba przyznać, że BETFAN oferuje dziś nietypowy MATCHDAY BOOST. Kurs jest podwyższany na zdarzenie w dziedzinie e-sportowej, którą nie każdy musi znać. Postaram się zatem jak najbardziej przybliżyć sylwetki obu drużyn oraz zasady rozgrywki podczas takiego meczu. Zacznijmy jednak od promocji. BETFAN podwyższa dziś kurs na zwycięstwo drużyny Gambit z 1.35 do aż 1.60! Na zwycięstwie Rosjan można z pewnością zarobić w BETFAN zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład to 100 złotych.

Gambit – FaZe (16.07, 19:15) – Kto gra w obu zespołach i jak wygląda rozgrywka?

Ćwierćfinały na IEM-ie w Kolonii są rozgrywane systemem BO3, co oznacza, że dany zespół musi wygrać przynajmniej dwie mapy, aby odnieść ostateczny sukces i awansować do półfinału. Rozgrywka w CS:GO toczy się na wybranych przez graczy mapach. W jednej drużynie występuje po pięciu zawodników. Żeby zwyciężyć na danej mapie należy wygrać 16 rund. Każda runda to zupełnie nowe rozdanie, a celem w każdej z nich jest eliminacja wszystkich przeciwników lub podłożenie i wybuch bomby w przypadku drużyny „Terrorystów” albo obrona strefy w przypadku drużyny „Antyterrorystów”.

Skład obu drużyn na mecz ćwierćfinałowy:

Gambit: Hobbit, interz, Ax1Le, sh1ro, nafany
FaZe: karrigan, olofmeister, rain, Twistzz, broky

Gambit – FaZe (16.07, 19:15) – Wyniki i forma obu ekip

Drużyna Gambit jest w bardzo dobrej formie. Rosjanie rozpoczęli fazę grupową od dwóch zwycięstw 2-1 z mousesports i Ninjas in Pyjamas. W trzeciej serii ekipa G2 zdołała pokonać Gambit, jednak G2 są stawiani jako jedni z głównych faworytów do końcowego triumfu w Kolonii.

FaZe przegrał już w pierwszej rundzie z Astralis, jednak udało im się podnieść i wygrać kluczowe spotkanie z 2-1 z Team Spirit (porażka w tym meczu oznaczałaby pożegnanie się z turniejem). FaZe następnie musiało zmierzyć się z Vitality w dolnej drabince. Mecz udało się dość gładko wygrać 2-0. Na koniec FaZe czekało starcie z bardzo mocnym w ostatnim czasie Heroic, które zostało szczęśliwie wygrane przez ćwierćfinalistów 2-1.

W drugim ćwierćfinale Astralis zmierzy się z Virtus Pro. Mecz odbędzie się w piątek 16 lipca o godzinie 16:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!