Galatasaray – Fenerbahce: Typy, kursy, zapowiedź 04.06 | SuperLig

Jan Paździerski

02 czerwca 2023

galatasaray-super-lig
Już w niedziele, czeka nas kolejny mecz tureckiej Superlig. W ramach 37 kolejki zaplanowano na dziś aż 7 spotkań. Galatasaray w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z ekipą Fenerbahce. Oba zespoły będą chciały pokazać się na koniec sezonu z jak najlepszej strony. Zarówno goście jak i gospodarze, na pewno dołożą wszelkich starań, aby godnie pożegnać się z sezonem. Czy Fenerbahce wywiezie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź w meczu Galatasaray – Fenerbahce.

Galatasaray – Fenerbahce: Zapowiedź meczu

Galatasaray zapewniło sobie tytuł mistrzowski już kilka kolejek przed zakończeniem sezonu. Będą oni podejmować ekipę Fenerbahce na własnym boisku - Nef Stadium w Stambule, w niedzielę 4 czerwca ekipę piłkarzy Fenerbahce. Goście znajdują się obecnie na 2 pozycji, i będą chcieli utrzymać to miejsce do ostatniej kolejki. oraz uzyskać pozytywny wynik w meczu z Mistrzem Turcji. Piłkarze Fenerbahce nie mogą pozwolić sobie na utratę punktów, gdyż zespół Besiktasu traci do nich tylko 3 punkty. Fenerbahce jest niepokonane od 12 spotkań, i będą chcieli podtrzymać tę passę. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, gdyż naprzeciw siebie staną 2 najlepsze ekipy tego sezonu.

Galatasaray - Fenerbahce: Typy, kursy

Mecz nie ma na papierze znacznego faworyta. Goście mogą być bardziej zmotywowani, gdyż wciąż muszą walczyć o utrzymanie statusu v-ce lidera, mając 3 punkty przewagi nad trzecim Besiktasem. Gospodarze mają już zapewniony tytuł mistrzowski, więc mogą dać szansę gry młodym zawodnikom. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.53

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Galatasaray - Fenerbahce: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Galatasaray a Fenerbahce, w ramach 37. kolejki tureckiej Superlig, odbędzie się 04 czerwcowy o 18:00 na Nef Stadium w Stambule. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy