Pobierz aplikację betfan na telefon
Fulham – Crystal Palace: Typy, kursy, zapowiedź 20.05 Premier League

Pora na dwie ostatnie kolejki Premier League, więc można rozpocząć już odliczanie do zakończenia sezonu. Fulham w jednym z sześciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Cyrstal Palace. Gospodarze zajmują obecnie dziesiątą pozycję w ligowej tabeli i będą chcieli zakończyć sezon w górnej części tabeli. Mają jednak przed sobą rywala, który prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze, więc zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Czy ekipa z Crawen Cottage zdobędzie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Fulham – Crystal Palace.

Fulham – Crystal Palace: zapowiedź meczu

Premier League powraca do akcji z kolejną rundą meczów w ten weekend, a Fulham zmierzy się z Crystal Palace Roya Hodgsona w ważnym starciu na Craven Cottage w sobotę. Crystal Palace zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Premier League i jak dotąd nie było konsekwentne w tym sezonie. W poprzednim meczu Orły łatwo pokonały Bournemouth wynikiem 2:0 i będą chciały osiągnąć podobny rezultat w ten weekend. Z drugiej strony Fulham zajmuje obecnie 10. miejsce w ligowej tabeli i w tym sezonie prezentuje się dość imponująco. W miniony weekend gospodarze pokonali Southampton 2:0 i będą pewni siebie przed tym meczem. 

Fulham - Crystal Palace: typy

Obie drużyny postawią wszystko na ostatnie mecze tego sezonu, by osiągnąć swoje cele. Dziś spodziewam się świetnego spotkania i wielu emocji. Obydwie drużyny bardzo potrzebują punktów, więc mogą podejść mocno ofensywnie. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.78

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Fulham - Crystal Palace: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Leicester a Liverpoolem w ramach 37. kolejki Premier League, odbędzie się 15 maja o 16:00 na Craven Cottage. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!