Pobierz aplikację betfan na telefon
Friedrichshafen – Jastrzębski Węgiel: Typy, kurs, zapowiedź | 29.11 Liga Mistrzów
W tym tygodniu kontynuujemy starcia w ramach Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. Kolejne mecze aż trzech polskich drużyn. Friedrichshafen to kolejny przystanek dla Jastrzębskiego Węgla. Polska drużyna ma za sobą dwa mecze z kompletem punktów, z kolei niemiecka musiała w jednym z nich podzielić się punktami. Kto w tym starciu okaże się lepszy?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Friedrichshafen – Jastrzębski Węgiel.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Mistrzów: Friedrichshafen – Jastrzębski Węgiel (29.11, 18:00) – Zapowiedź meczu

Jastrzębski Węgiel nie tylko lideruje w grupie A Ligi Mistrzów, ale i na swoim podwórku, czyli w Plus Lidze. Aktualnie mają przewagę czterech punktów nad drugim Asseco Resovią, choć w ubiegły weekend zaskakująco przegrali z Cuprum Lubin na swoim terenie. Być może jest to pokłosiem przygotowań do dzisiejszego spotaknia Ligi Mistrzów. Zagrają w niej z drugą drużyną niemieckiej Bundesligii. Friedrichshafen w tabeli europejskich pucharów jest tuż za naszą drużyną, choć w jednym z meczów musieli oddać punkt z racji wygranej po tie breaku.

Liga Mistrzów: Friedrichshafen - Jastrzębski Węgiel (29.11, 18:00) - typy, typowanie

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Jastrzębski Węgiel, pokazują w tym sezonie pełną klasę na boisku. Choć przegrali w miniony weekend z o wiele słabszą drużyną, to myślę, że było to raczej z racji przygotowań do tego spotkania. Polska drużyna powinna to spotkanie w pełni zdominować, więc stawiam ich wygraną 3:0.

1.98

FRIEDRICHSHAFEN

NIE WYGRA SETA

betfan

Liga Mistrzów: Friedrichshafen - Jastrzębski Węgiel (29.11, 18:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Friedrichshafen, a Jastrzębskim Węglem odbędzie się 29 listopada o 18:00 na hali w Friedrichshafen. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!