Pobierz aplikację betfan na telefon
Freiburg – RB Lipsk: Typy, kursy, zapowiedź | 06.05 Bundesliga
Ostatnia prosta tego sezonu Bundesligi przed nami, a dziś kontynuujemy 31. kolejkę. Freiburg w jednym z sześciu meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z RB Lipsk. Starcie trzeciej i czwartej ekipy ligi, to z pewnością gwarancja wielu emocji. Zwłaszcza, że dzielą ich dwa punkty, a na szali jest udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Kto okaże się w tym starciu lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Freiburg – RB Lipsk.

Freiburg – RB Lipsk: zapowiedź meczu

Freiburg cały sezon udowadniał swoją świetną formę i bez wątpienia zasługują na udział w Lidze Mistrzów, w przyszłym sezonie. Choć zajmują czwarte miejsce, które premiuje ich do tych rozgrywek, to jednak są zaledwie dwa nad piątym RB Lipsk, z którym zmierzą się dziś. Przed nami więc starcie o tzw. 6 punktów, w którym możemy spodziewać się tak naprawdę wszystkiego. Obie drużyny bowiem są w świetnej formie, ale to RB Lipsk okazał się znacznie lepszy w półfinale pucharu Niemiec, przed kilkoma dniami, gdzie wygrali aż 5:1.

Freiburg - RB Lipsk: typ

Przed kilkoma dniami obie ekipy zapewnił nam sporo emocji w półfinale pucharu Niemiec. Dziś jednak stawka jest nieco większa, bo o miejsce w top 4 i grę w Lidze Mistrzów. Spodziewam się o wiele bardziej wyrównanego starcia, które nie przyniesie nam więcej niż dwóch goli. Stawiam poniżej 2,5 bramki.

1.91

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Freiburg - RB Lipsk: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 31. kolejki, pomiędzy Freiburg a RB Lipsk, odbędzie się 6 maja o 15:30 na Europa-Park Stadion w Freiburg. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!