Pobierz aplikację betfan na telefon
Freiburg – Bayer Leverkusen: Typy, kursy, zapowiedź | 26.02 Bundesliga
Na zamknięcie 22. kolejki Bundesligi w niedzielę, dostajemy dwa bardzo ciekawe starcia. W jednym z nich Freiburg zagra na swoim boisku z Bayerem Leverkusen. Gospodarze nadal mają szanse na mistrzostwo, choć chętnych na trofeum można doliczyć się aż sześciu. Przed nimi rywal, który po kiepskim początku sezonu, wreszcie zaczął robić wyniki. Czy mimo to uda im się zgarnąć komplet? Zapraszam na zapowiedź meczu Freiburg – Bayer Leverkusen.

Freiburg – Bayer Leverkusen: zapowiedź meczu

Po kilku nieudanych starciach czołówki Budnesligi, nagle okazuje się, że aż sześć ma realne szanse na mistrzostwo. Wśród nich znalazł się nawet Freiburg, który ma w tym momencie stratę trzech punktów do lidera. Przed nimi jednak bardzo wymagające starcie. Bayer Leverkusen zajmuje dopiero 10. lokatę, ale to ze względu kiepskiego początku sezonu. Teraz radzą sobie o wiele lepiej i mają spore szanse, by namieszać w tym starciu. Jedyny problem gości, to fakt iż mają za sobą bardzo wyczerpujące dwa tygodnie, bo grali również w Lidze Europy.

Freiburg - Bayer Leverkusen: typ

Gościom udało się awansować do kolejnej fazy Ligi Europy, ale czwartkowy mecz musieli kończyć w rzutach karnych. Z pewnością nie uda się wszystkim zawodnikom wrócić do pełni sił przed tym spotkaniem, a i trener pewnie da niektórym odpocząć. Stawiam więc, że walczący o mistrza Freiburg wygra to spotkanie, ale zabezpieczę zakład w razie remisu.

1.60

FREIBURG WYGRA

REMIS = ZWROT

betfan

Freiburg - Bayer Leverkusen: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 22. kolejki, pomiędzy Freiburgiem a Bayerem Leverkusen odbędzie się  26 lutego o 15:30 na Europa-Park Stadion w Freiburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!