Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Francja: Typy, kurs, zapowiedź | 08.03 el. Mistrzostw Europy
Polska reprezentacja piłki ręcznej wraca do gry o najwyższe cele. Po nieudanych Mistrzostwach Świata, przyszła pora na powrót do eliminacji Mistrzostw Europy. Nasza drużyna jest po dwóch udanych meczach z Łotwą i Włochami, więc przyszedł czas na najmocniejszego przeciwnika grupy B – Francję. Trójkolorowi, tak jak i my, mają komplet punktów po wygranych dwóch starciach. Kto po tym starciu zasiądzie na fotelu lidera? Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Francja.

Polska – Francja: Zapowiedź meczu

Polska rozpoczęła kwalifikacje jesienią ubiegłego roku, wygrywając najpierw z Włochami 30:23. Następnie na arenie w Łotwie ograli gospodarzy aż 37:19. Później seria meczów towarzyskich i przygotowania do Mistrzostw Świata rozgrywanych u nasz i w Szwecji. Niestety nie poszły one po naszej myśli i po awansie z rundy wstępnej z trzeciego miejsca, nie mieliśmy praktycznie szans w grupie 1.
Co ciekawe w rundzie wstępnej udało nam się zmierzyć z Francją, która miała z nami niemałe problemy. Ostatecznie trójkolorowi wygrali różnicą dwóch bramek. Sama gra Polaków i sposób jaki mieli wtedy na rywali, może napawać optymizmem przed kolejnym starciem. Oczywiście w grupie B, Francja jest faworytem do zdobycia pierwszego miejsca i tak jak Polska, mają za sobą dwa wygrane mecze z Łotwą 35:18 i Włochami 40:29.

Polska - Francja: typy, typowanie

Przed nami zdecydowanie najciekawsze starcie grupy B, a przed Polakami największe wyzwanie. Ten mecz pokaże w jakiej  jesteśmy sytuacji kadrowej po nieudanych Mistrzostwach Świata, ale też pomoże odszukać błędy na kolejne mecze. Oczywiście faworytem jest Francja, choć wiemy, że nie tak dawno sprawiliśmy wicemistrzom Świata sporo problemów. Moim zdaniem tym razem również, jeśli Francja ma zwyciężyć, to nie za dużą różnicą bramek. Stawiam wygraną Polski z handicapem +6,5.

1.44

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM +6,5

betfan

Polska - Francja: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz eliminacji do Mistrzostw Europy piłki ręcznej pomiędzy Polską, a Francją odbędzie się 8 marca o 18:00 na Ergo Arenie w Sopocie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale  TVP Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!