Francja – Luksemburg: Typy, kursy, zakłady 05.06

Adrian Krawczyk

05 czerwca 2024

Francja w swoim pierwszym meczu przygotowawczym do Euro 2024 podejmie na własnym obiekcie Luksemburg. Zapewne będzie to spotkanie bez większej historii, które Francuzi powinni pewnie wygrać, jednak mimo wszystko będą chcieli zapewne przećwiczyć kilka aspektów ofensywnych.

Francja, typy

Luksemburg w tym spotkaniu zapewne będzie się tylko bronił i będzie statystą. Jakim więc wynikiem może zakończyć się to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Francja – Luksemburg.

Francja – Luksemburg typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Francji z handicapem -3.5 gola
Kurs 2.08
Zagraj już teraz

Oczywiście Francuzi zapewne do tego spotkania podejdą bez większego ciśnienia. Przede wszystkim będą chcieli zachować siły i co najważniejsze nie złapać głupiej kontuzji. Luksemburg natomiast jest reprezentacją, która w ostatnim czasie poczyniła postęp, o czym świadczy między innymi marcowa wygrana z Kazachstanem, czy całkiem udane eliminacje do Euro, w których zajęli 3. miejsce i zabrakło im zaledwie 5 punktów, aby pojechać do Niemiec. Mimo to na tle Francji nie mają żadnych szans, dlatego stawiam na pewną wygraną Trójkolorowych z handicapem -3.5 gola po kursie 2.08.

Francja – Luksemburg kursy bukmacherskie

  • Wygrana Francja – 1.02
  • Remis – 13.00
  • Wygrana Luksemburg – 40.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.22
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.70

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Francja – Luksemburg wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Francji (kurs 1.02). Mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gości – Luksemburg, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 40.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Francja – Luksemburg to może liczyć na kurs 13.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.22, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 4.00.

Francja – Luksemburg gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Francją, a Luksemburgiem w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 5. czerwca o 21:00 na Stade Saint-Symphorien w Metz. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Francja – Luksemburg przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy