Francja – Kanada: Typy, kursy, zakłady 09.06 | Mecze towarzyskie

Wojciech Sikora

09 czerwca 2024

To już dosłownie ostatnie momenty, ostatnie sparingi, dla reprezentacji, które lada dzień rozpoczną tegoroczne EURO. Francja, jest jedną z tych ekip i w ostatnim starciu towarzyskim podejmie u siebie Kanadę.

Francja

Trójkolorowi zdecydowali się na bardzo ciekawy ruch w przygotowaniach do EURO, bowiem większość drużyn rozgrywa swoje sparingi z europejskimi ekipami. Jak zaprezentują się w tym pojedynku podpieczni Deschampsa? Zapraszam na zapowiedź meczu Francja – Kanada.

Zapowiedź meczu Francja – Kanada.

Po pewnym awansie na EURO Francja rozegrała już aż trzy mecze sparingowe, gdzie kolejno przegrali z Niemcami, a wygrali z Chile i Luksemburgiem. Ten ostatni mecz odbył się kilka dni temu i był pierwszym testem przed mistrzostwami. Trójkolorowi przeszli go znakomicie wygrywając 3:. Teraz przed nimi nieco bardziej wymagający rywal, ale jeszcze bardziej zagadkowy. Z Kanadą nie grali bowiem od 1986 roku.

Typy bukmacherskie na mecz Francja – Kanada.

Betfan logo
FRANCJA WYGRA Z HANDICAPEM -1.5
Kurs 1.58
Zagraj już teraz

Kilka dni temu goście przegrali zdecydowanie z Holandią aż 0:4. Niewiele byli w stanie powiedzieć na boisku, a ich obrona dopuściła aż do 21 strzałów rywali. Francja powinna grać niemal identycznie i ponownie moim zdaniem Kanada przegra to starcie co najmniej dwoma trafieniami.

Kursy bukmacherskie na mecz Francja – Kanada.

  • Wygrana Francji- 1.21
  • Remis – 6.40
  • Wygrana Kanady – 11.50
  • Powyżej 2.5 gola – 1.42
  • Obie strzelą – 2.03

Sporym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Słowacji, której zwycięstwo szacowane jest kursem 1.21. W przypadku wygranej Kanady przelicznik jest sporo wyższy i wynosi w tym momencie 11.50. Podział punktów to szansa na mnożnik 6.40.

Gdzie obejrzeć mecz Francja – Kanada? Transmisja.

Niedzielny mecz pomiędzy Francją a Kanadą, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 9 czerwca o 20:45 na Matmut Atlantique w Bordeaux. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport 1 z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy