Pobierz aplikację betfan na telefon
Francja – Austria: Typy, kurs, zapowiedź | Liga Narodów 22.09

Po trzech miesiącach przerwy wraca piłkarska Liga Narodów, a więc międzynarodowe rozgrywki na najwyższym poziomie. W jednym z czwartkowych spotkań spotka się Francja z Austrią. Gospodarze nie mają już szans na awans, co więcej muszą walczyć o utrzymanie w „A” klasie. Z kolei goście mając matematyczne szanse na awans na pewno w tym starciu powalczą. Czy Francuzi przerwą serię czterech meczów bez wygranej? Zapraszam na zapowiedź spotkania Francja – Austria.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Francja – Austria (22.09, 20:45) – Zapowiedź meczu

Aktualny mistrz świata nie radził sobie zbyt dobrze w meczach podczas ostatniego zgrupowania w czerwcu. Na cztery spotkania dwa przegrali, a dwa zremisowali. To aż dziwne, że naszpikowana takimi gwiazdami reprezentacja nie jest w stanie wygrać z Danią czy Austrią. Teraz przyjdzie moment na ponowne spotkanie i szanse na wygranie z tymi drugimi. Ostatnim razem na swoim terenie Austria pokazała się z bardzo dobrej strony co przełożyło się na remisowy wynik 1:1 Goście będą w tym spotkaniu próbowali również przerwać swoją serię bez zwycięstwa, od 3 meczów. Historia spotkań jest zdecydowanie na plus dal trójkolorowych, jak będzie tym razem?

Liga Narodów: Francja - Austria (22.09, 20:45) - typy, typowanie

W teorii faworyt tego spotkania jest jeden. Francuzi wręcz muszą wygrać to spotkanie, kto by się spodziewał, że po czterech kolejkach znajdą się na ostatnim miejscu z dwoma punktami. Na ten moment spadają do Ligi Narodów B, a tego z pewnością kibice by im nie wybaczyli. Uważam, że w tym meczu Gospodarze staną na wysokości zadania i pokażą wreszcie potencjał swojego zespołu. Stawiam na Francję z handicapem -1,5.

2.01

FRANCJA

Z HANDICPAEM -1,5

betfan

Liga Narodów: Francja - Austria (22.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz w ramach Ligi Narodów pomiędzy Francją, a Austrią odbędzie się 22 września o 20:45 na Stade de France w Paryżu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!